BIST 1.061
DOLAR 7,29
EURO 8,53
ALTIN 477,15
HABER /  POLİTİKA

Binali Yıldırım yarın Moğalistan'a gidiyor

Başbakan Binali Yıldırım, bir dizi inceleme ve temaslarda bulunmak üzere Moğalistan'a gidecek. Başbakan Yıldırım, Türk İşbirliği ve Koordinasyon Ajansı Başkanlığının (TİKA) Moğolistan'da tamamladığı projelerin açılışını yapacak.

Abone ol

Başbakan Binali Yıldırım, yarın resmi ziyarette bulunmak üzere Moğolistan'a gidecek.

Başbakanlık Basın Müşavirliğinden yapılan açıklamaya göre, Yıldırım'ın, Moğolistan Başbakanı Khurelsukh Ukhnaa'nın davetine icabetle gerçekleştireceği ziyaret 5-8 Nisan'da yapılacak.

Ziyaret kapsamında başkent Ulanbatur'da Moğolistan Başbakanı Ukhnaa ile baş başa ve heyetlerarası görüşmelerde bulunacak Yıldırım, Moğolistan Devlet Başkanı Khaltmaa Battulga ve Moğolistan Meclis Başkanı Miyegombo Enkhbold ile bir araya gelecek. Görüşmelerde, ikili ilişkiler ve bölgesel gelişmeler ele alınacak.

Başbakan Yıldırım, Türk İşbirliği ve Koordinasyon Ajansı Başkanlığının (TİKA) Moğolistan'da tamamladığı projelerin açılışını yapacak.

Türk ve Moğol iş adamlarıyla ve Moğol medyasının önde gelen mensuplarıyla bir araya gelecek Yıldırım, eski Türk yazıtlarında incelemelerde bulunacak.

ÖNCEKİ HABERLER
S-400 füzelerinin mokapı Antalya'da sergilenecek!
İstihbaratlar arası kanlı plan: Mossad yine devrede!
Akşener: İktidara gelirsek selam vermeyeceğiz
Erdoğan uyarmıştı: Faiz gerçeği rakamlarla ortada!
Yahudilerden şaşırtacak Osmanlı itirafı!
Lise kayıtları ne zaman açıklanacak 2020 MEB lise kayıt tarihleri
Yorumlar