BIST 8.064
DOLAR 28,89
EURO 31,43
ALTIN 1.921,21
HABER /  EKONOMİ

Bakan Berat Albayrak'tan önemli TEMSA açıklaması! Müjdeyi verdi

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, üretimi durduran ve konkordato ilan eden Temsa için “Konu gündemimizde. Kısa süre sonra Temsa’dan güzel haber alacaksınız” dedi.

Abone ol

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneğinin her yıl düzenli olarak gerçekleştirdiği 'Genişletilmiş Başkanlar Toplantısı' Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak'ın katılımıyla İstanbul'da gerçekleştirildi.

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği şube başkanlarının kendi şehirlerinde iş dünyasının sorun ve beklentilerini dile getirdiği toplantıda MÜSİAD Adana Başkanı Burhan Kavak, Bakan Albayrak'a Temsa'nın son durumunu iletti.

'Temsa'dan güzel haber alacaksınız'

"Sayın Bakanım, yerli otomobilimizle gurur duyacağımız bir süreç başlamışken Türkiye'nin otobüs markasında üretim durdu. Bu tesisimizin yeniden üretime geçirilmesi konusunda sizlerden destek bekliyoruz" talebine yanıt veren Bakan Albayrak, "Konu gündemimizde kısa süre sonra Temsa'dan güzel haber alacaksınız" yanıtını verdi.

Başkan Burhan Kavak, üyelerinin ve Adana iş dünyasının sorun ve taleplerini içeren bir dosyayı da Bakan Albayrak'a sundu.

BU FOTO GALERİYE BAKIN
Memur maaşları 2020 zamlı tablo öğretmen polis doktor teknisyen
Foto Galeri Memur maaşları 2020 zamlı tablo öğretmen polis doktor teknisyen Galeriye Gözat