BIST 8.088
DOLAR 28,93
EURO 31,75
ALTIN 1.875,72
HABER /  MAGAZİN

Babkovayı yapımcısı yıktı

Sınır dışı edilen manken Anna Babkova'yı kimin yasktığı ortaya çıktı. Peki neden böyle birşey yapıldı?

Abone ol

Geçtiğimiz hafta sınırdışı edilen Ukraynalı Anna Babkova'nın çalışma izni olmadığı; 'Son Osmanlı' filminin yapımcısı tarafından açılan dava sırasında anlaşıldı.

Geçtiğimiz pazar günü sınırdışı edilen Ukraynalı oyuncu-manken Anna Babkova'nın, Türkiye'de izinsiz çalıştığı gerçeğini; 'Son Osmanlı' filminin yapımcısı Özen Film'in Babkova'ya açtığı dava ortaya çıkardı! Anna Babkova, 'Son Osmanlı Yandım Ali' filmindeki, Kenan İmirzalioğlu ile sevişme sahnelerini yapımcıdan izinsiz basına dağıtmıştı. Özen Film'in Babkova'ya açtığı dava gereği yapılan araştırma ise güzel oyuncunun çalışma izni olmadığı için apar topar ülkesine gönderilmesine neden oldu.

YAPIMCISINI ÇOK KIZDIRDI

Özen Film'in sahibi Mehmet Soyarslan, 'Son Osmanlı'daki sevişme sahneleriyle adından söz ettiren Anna Babkova'yı, filmin tanıtımına zarar vermekle suçlayarak onu mahkemeye vermişti. Hakkında açılan dava sırasında yapılan araştırma sonucunda Anna'nın Türkiye'de çalışma izni olmadığı anlaşıldı. Bir haftadan beri zorunlu olarak ülkesi Ukrayna'da yaşayan Anna Babkova, çalışma izni almak için avukatı aracılığı ile işlemleri başlattığını açıklayarak, "İznimi alır almaz Türkiye'ye gelmeyi ve yerleşmeyi düşünüyorum" dedi.

KISA SÜREDE POPÜLER OLDU

Eski 'Ukrayna Güzeli' Anna Babkova, iki yıl önce Türkiye'ye bir modellik işi için geldiğinde, kendisine gösterilen yoğun ilgi nedeniyle İstanbul'da yaşamaya başlamış ve şöhret basamaklarını kısa sürede hızla tırmanmıştı. Bir dönem Reha Muhtar'ın televizyon programında hosteslik yapan Babkova, ardından çapkınların da gözdesi haline gelmişti. Yaşadığı aşklarla adından söz ettiren Anna'nın güzelliği yapımcıların dikkatini çekince, 'Son Osmanlı Yandım Ali' filminden Babkova'ya rol teklifi gelmişti.