BIST 11.173
DOLAR 32,90
EURO 35,83
ALTIN 2.535,82
HABER /  GÜNCEL

Azize Polat kimdir kaç yaşında evli mi eşi kimdir?

Masterchef 2021'in yedeklerden ana kadrosuna giren son ismi Azize Polat bu hafta eleme adayları arasına girdi. Arkadaşları tarafından ilk haftadan potaya sokulanİddiası ile her zaman ön planda olan Masterchef Azize'nin hayatı da merak konusu oldu. 3 çocuk annesi olan Azize Polat yarışma için 30 kilo verdi. Peki Azize Polat eşi, çocuklarının babası kimdir?

Abone ol

35 yaşında olan Masterchef Azize Polat, yarışmanın bu haftaki eleme adaylarından biri oldu. Eleme potasının gediklisi olan Azize Polat, aslen Adanalı. 3 çocuk annesi olan Masterchef Azize, yarışma için 30 kilo verdi. Masterchef Azize'nin eşi hakkında ise henüz bir bilgi yok. 

Peki, MasterChef Azize kimdir, kaç yaşında? Masterchef Azize Polat instagram hesabında azizeepolatt adresini kullanıyor. İşte hakkında merak edilenler

Azize Polat, 35 yaşında bir ev hanımı. Aslen Adanalı olan MasterChef Azize, Adana da Yüreğir 75. Lisesinden mezun oldu.

3, 10, 14 yaşlarında üç çocuk annesi olan Azize Polat, iki kez başvurduğu MasterChef Türkiye yarışmasına üçüncü başvurusunda kabul edilmiştir. Yarışmaya gelebilmek için 30 kilo verdiğini ifade etmiştir.

Herhangi bir aşçılık eğitimi almamış olan Azize Polat, evlendiği zaman hiçbir şey bilmediğini, kendisine kimsenin bir şey göstermediğini, bu yüzden mutfağa dair ilgisi başladığını belirtmiştir.

Final turuna nasıl kalmıştı: 

Azize Polat, eleme turunda şeflere dana ciğerli içli köfteyi altında sarımsaklı süzme yoğurt, patates kızartması ve acı yağ ile servis etmiştir.

Şeflerin beğenisini kazanan Azize Polat, üç evet ile bir sonraki tura geçmişti.

Üçlü düello turunda Serter ve Fatma isimli yarışmacılar ile eşleşti.

Bu turda yarışmacılardan Erzurum mutfağına özgü kadayıf dolması hazırlamaları istendi.