BIST 1.461
DOLAR 8,39
EURO 10,16
ALTIN 506,76
MEDYA

Arka Sokaklar 556. bölüm fragmanı sezon finali

Arka Sokaklar dizisi 556. sezon finali bölümüyle 12 Haziran 2020 Cuma akşamı Kanal D'de olacak. Arka Sokaklar'ın bu hafta yayınlanacak son bölümünde neler yaşanacak?

Arka Sokaklar 556. sezon finali bölümü fragmanı yayınlandı. Arka Sokaklar'ın yeni bölümünde neler olacak? Arka Sokaklar 12 Haziran 2020 Cuma akşamı Kanal D'de...

Yüzyıllara meydan okuyan, büyülü, kocaman bir şehir; İstanbul. Ve bu şehrin her sokağını, herkes için daha güzel, daha yaşanır bir yer yapmak uğruna her türlü kötülüğe ve sıkıntıya meydan okuyan yürekli polislerimiz…

İstanbul Polis Teşkilatı Asayiş Şube’de görev yapan sivil bir ekip, minibüsleriyle bu metropolün sokaklarını arşınlamakta ve karşılarına çıkan her türlü kanunsuzlukla savaşmaktadırlar. Polislerimiz, görevleri sırasında, değişik ve çeşitli insan hikayeleriyle sürekli karşılaşmaktadır.

Zaman zaman gülümseten, zaman zaman da iç burkan bu hikayelere; meslek yıllarının tecrübesi ve babalığıyla yaklaşan, ekibin diğer genç üyelerine de yol gösteren Rıza Baba olur. Rıza Baba; ekibe, hem mesleğe hem de hayata dair pek çok şeyi öğretecek, unutulanları hatırlatacaktır.

Kısacası, polislerimizin ve ailelerinin hayatları ile İstanbul sokaklarının serüveni iç içe geçecek, kahramanlarımız; sevinçte, kederde, aşkta ve yalnızlıkta her zaman birbirlerinin yanında olacaklar. İçlerinden biri tökezlediğinde hep birlikte ona destek olup ayağa kaldıracaklar.

Sitene Ekle
ÖNCEKİ VİDEOLAR
Kuruluş Osman 25. bölüm fragmanı
Bitcoin ile yüksek kazanç sağlama fırsatı
İngiltere'de göstericiler köle tacirinin heykelini yıktı
60 saniyede bugün (7 Haziran 2020)
İngiltere’de protestocular köle tüccarının heykelini yıktı
Türk sahillerinin güvenliği yerli yazılım ile sağlanacak! Sahil güvenliği arttırıldı
Sema Esen (Aleyna Çakır) intihar mı etti? Kan donduran mesajlar ortaya çıktı
Taha Duymaz'ın Instagram hesabına el konuldu! Sözleri başını yaktı
Sibel Can'ın dansözlük yaptığı görüntüler ortaya çıktı! Sosyal medya yıkıldı
Tartıştığı dini nikahlı eşini öldürdü
Yorumlar