BIST 1.441
DOLAR 8,44
EURO 10,19
ALTIN 492,62
HABER /  POLİTİKA

AK Parti sözcüsü Ömer Çelik: Cumhuriyetimiz tüm nitelikleriyle gözbebeğimizdir

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik gündemdeki tartışmalara dair paylaşımlarda bulundu. Çelik, "Cumhuriyetimiz tüm nitelikleriyle gözbebeğimizdir.” dedi..

Abone ol

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik gündemdeki tartışmalara dair paylaşımlarda bulundu.

Mesajlarını Twitter hesabından paylaşan ve “Cumhuriyetimiz tüm nitelikleriyle gözbebeğimizdir” diyen Çelik şu ifadeleri kullandı:

Çelik'in açıklamalarının devamı şu şekilde;

Türkiye’nin siyasal rejimiyle ilgili siyasal kamplaşma üretmek yanlıştır. Cumhuriyetimiz tüm nitelikleriyle gözbebeğimizdir. Dünden beri sosyal medyada siyasal rejimimizle ilgili ortaya çıkan sağlıksız tartışma ve kamplaşma, Türkiye’nin gündemi değildir.

Türkiye Cumhuriyeti güçlü ve büyük bir devlet olmasının yanı sıra, tüm dünyada “bilhassa kimsesizlerin kimsesidir.” Sorumluluğumuz ahlaki ve siyasidir. Siyasal temeli olmayan kamplaşmalar yerine ortak ideallerimizle geleceğe yürümeliyiz.

Türkiye Cumhuriyeti ilelebet payidar kalacaktır. Milletimizin duası ve desteğiyle, Cumhurbaşkanımızın liderliğinde ülkemiz ve insanlık için erişilmez denilen hedeflere yürüyoruz. Cumhuriyetimiz parlamaya devam edecektir. Milletimizin tüm fertleri bu gelecekte pay sahibidir.

Kurtuluş Savaşı’mızın başkomutanı, devletimizin kurucusu ve ilk Cumhurbaşkanımız Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve İstiklal Savaşı kahramanlarını rahmetle ve saygıyla yad ediyoruz. Tarihten bugüne kesintisiz bir halka olarak devam eden mücadele azmimizi daha da kuvvetli kılıyoruz.

Cumhuriyetimiz, milletimizin asırlara dayanan büyük devlet geleneğinin birikimi ve billurlaşmış halidir. Mensubu olmakla şeref duyduğumuz milletimiz, insanlık ailesinin seçkin ve saygın mensubudur. Buna layık olmak hepimizin borcu ve kaderidir.

Cumhuriyetimiz ilelebet payidar kalacaktır. Cumhurbaşkanımızın dirayetli yönetimiyle milletimizin özlemlerine sağlam adımlarla ulaşacağız. Duamız milletimizledir. Gayretimiz biricik ülkemiz içindir. Yaşasın Türkiye Cumhuriyeti...

BU FOTO GALERİYE BAKIN
Foto Galeri Erdoğan en yakın rakibini 3'e katladı! Ayasofya'nın ibadete açıldığı gün bomba anket Galeriye Gözat
ÖNCEKİ HABERLER
Koyu renkli kurbanlıklar tercih edilsin tavsiyesi
Cemre Ebüzziya kimdir aslen nereli kaç yaşında?
Ayasofya Camii'ndeki eserler ne olacak? İşte detaylar
Aydın'da cezaevinden izinli çıktı babasının evini ateşe verdi 
Bilim Kurulu üyesi Prof. Dr. Yeşim Taşova'dan kritik bayram uyarısı
Bursaspor'da Özer Hurmacı krizi: İhanet etti sattı bizi
Bankalar kredi desteğini iptal etti! Yüksek fiyat artışı yaptılar
İrfan Can Kahveci oynamak istediği ligi açıkladı
YKS sonuçları açıklandı! Tercihler hangi tarihlerde yapılacak?
Galatasaray, Beto ile el sıkıştı
Yorumlar 28 yorum