BIST 1.341
DOLAR 8,30
EURO 9,98
ALTIN 477,68
SPOR

Ahmet Çakar'dan Mesut Özil'e gönderme yapan Burak Yılmaz için ağır sözler

Ahmet Çakar, Burak Yılmaz'ın Mesut Özil için ''Mesut Özil'e başarılar dilerim ama benimle birlikte A Milli Takım forması altında mücadele etmiş arkadaşlarımla ilgili sorun varsa onları cevaplamak isterim.'' sözlerine öfke kustu.

Kariyerini Fransa Ligue 1 takımlarından Lille'de sürdüren Burak Yılmaz, Fanatik ile yaptığı Instagram Canlı yayınında kariyeriyle ilgili açıklamalarda bulundu. Fenerbahçe'nin 3,5 yıl için renklerine bağladığı Mesut Özil transferi için yaptığı yorum büyük tepkiyle karşılandı. Burak Yılmaz, ''Mesut Özil'e başarılar dilerim ama benimle birlikte A Milli Takım forması altında mücadele etmiş arkadaşlarımla ilgili sorun varsa onları cevaplamak isterim.'' şeklinde yorumda bulundu.

Konuyla ilgili konuşan Ahmet Çakar, ''Burak Yılmaz, Mesut Özil hakkında söyledikleriyle kendini rezil etmiştir. Burak Yılmaz, sen Mesut Özil'in ancak yancısı olur, getir götürünü yaparsın. Duştan sonra havlusunu verirsin. Oynadığı takımların soyunma odasına sadece su vermek için girebilirsin. Kazandığı kupalara ancak cilalamak için dokunursun.'' dedi.

Sitene Ekle
ÖNCEKİ VİDEOLAR
Sivas'ta gören telefona sarıldı! Nesli tükenmek üzere
İlyas Salman halka hakaret etti
Kefaret 11. bölüm fragmanı
Tövbeler Olsun 24. bölüm fragmanı
Son Yaz 5. bölüm fragmanı
Akrep 8. bölüm fragmanı
Babam Çok Değişti 4. bölüm fragmanı (Final)
Masumlar Apartmanı 19. bölüm 2. fragmanı
İngiltere 182 metrelik dev elektrik santrali bacası 4 saniyede yıkıldı
Çeçen genç Rus polisine tek başına karşı koydu
Yorumlar 1 yorum