BIST 1.376
DOLAR 8,14
EURO 9,72
ALTIN 453,89

Acun Ilıcalı Kimdir?

Ali Acun Ilıcalı Edirne doğumlu olsa da aslen Erzurumludur. 29 Mayıs 1969 yılında doğan Acun Ilıcalı'nın eşleri kimdir, ilk karısı ve son eşi Şeyma Subaşı ile çocukları hakkında bilinmeyenler neler? İşte Acun Ilıcalı'nın yaşamından kesitlerle biyografisi : Acun Medya'nın kurucusu ve yönetim kurulu başkanı olan Acun Ilıcalı, Kadıköy Anadolu Lisesi mezunudur. Televizyonculuğa Show Tv'de başlayan Acun Ilıcalı, Acun Firarda ile ünlü oldu. Muhabirlikten televizyon patronluğuna...

Ali Acun Ilıcalı Edirne doğumlu olsa da aslen Erzurumludur. 29 Mayıs 1969 yılında doğan Acun Ilıcalı'nın eşleri kimdir, ilk karısı ve son eşi Şeyma Subaşı ile çocukları hakkında bilinmeyenler neler? İşte Acun Ilıcalı'nın yaşamından kesitlerle biyografisi :

Acun Medya'nın kurucusu ve yönetim kurulu başkanı olan Acun Ilıcalı, Kadıköy Anadolu Lisesi mezunudur. Televizyonculuğa Show Tv'de başlayan Acun Ilıcalı, Acun Firarda ile ünlü oldu. Muhabirlikten televizyon patronluğuna yükselen Acun Ilıcalı, TV8 kanalının sahibi oldu.

Sahibi olduğu Acun Medya ile Survivor, O Ses Türkiye, Var mısın Yok musun, Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmalarını düzenleyen Acun Ilıcalı, iş hayatındaki başarıları kadar özel hayatı ile yakından izlenen bir isim.

Acun Ilıcalı'nın ailesi : Aslen Erzurumlu olan Acun Ilıcalı 29 Mayıs 1969 tarihinde Edirne'de doğmuştur. Annesi İlknur Ilıcalı kooperatifler il müdürüydü. Babası Ergün Ilıcalı ise müteahhitlik yapıyordu. Acun Ilıcalı'nın Ömer Cenker Ilıcalı adında bir abisi vardır. Ailesi Edirne'de yaşarken Kadıköy Anadolu Lisesini kazanan Acun Ilıcalı, babaannesinin yanında kalmıştır. Liseden sonra İstanbul Üniversitesi İngilizce öğretmenliği bölümüne giren Acun Ilıcalı, 7 yıla uzattığı üniversiteyi hiç bitiremedi.

acun ılıcalı kimdir nereli

Aile dramı : Acun Ilıcalı yanında büyüdüğü babaannesi ile dedesini trafik kazasında kaybetti. Sadece onlar da değil. Anne ve babası da benzer bir dram yaşadı. Annesi İlknur ve babası Ergün Ilıcalı, torunları Banu Ilıcalı ile birlikte Bodrum'a giderken geçirdikleri trafik kazasında yaşama veda ettiler. Acun Ilıcalı, kızının 18 kırıkla kurtulduğu kaza sonrasında travma geçirmiş, bir yıl boyunca evden çıkmamış ve eşinden boşanmış. 1994 yılında Bağdat caddesinde ağır bir motosiklet kazası geçiren Acun Ilıcalı, arkasında oturan arkadaşının ölümü ile bir kez daha sarsılmıştır. 

Acun Ilıcalı'nın eşleri ve çocukları kimdir?

Acun Ilıcalı ilk evliliğini henüz 19 yaşındayken 1988 yılında Seda Ilıcalı ile yaptı. Bu evliliğinden kızı Banu Ilıcalı dünyaya geldi. 1993 yılında Seda Ilıcalı ile ayrılan Acun Ilıcalı, 2003 yılında Zeynep Ilıcalı ile evlendi. Acun Ilıcalı'nın mimar olan ikinci karısı Zeynep Ilıcalı'dan Yasemin Ilıcalı ve Leyla Ilıcalı olmuştur. 2010 yılında Şeyma Subaşı ile evlilik dışı ilişkisi başlayan Acun Ilıcalı, Melisa Ilıcalı ismini verdiği 4. kızını 2013 yılında kucağına aldı.

2016 yılında Zeynep Ilıcalı'dan boşanan Acun Ilıcalı, 2017'de büyük aşkı Şeyma Subaşı ile dillere destan bir düğünle evlendi.