BIST 4.856
DOLAR 18,64
EURO 19,68
ALTIN 1.072,74
HABER /  GÜNCEL

Acun Ilıcalı'dan 'Şeyma Subaşı' iddiasına videolu yalanlama!

Acun Ilıcalı, eşi Şeyma Subaşı ile bir markanın işbirliği konusunda anlaşamadıkları ve kendisinin de ısrarcı olduğu iddialarını sosyal medya hesabından paylaştığı bir video ile yalanladı.

Abone ol

Acun Ilıcalı, Şeyma Subaşı ile bir markanın işbirliği konusunda anlaşamadıkları ve kendisinin de anlaşma için ısrarcı olduğu yolundaki haberleri bir video ile yalanladı. 

Acun Ilıcalı'nın paylaştığı videoda Şeyma Subaşı'nın O Ses Türkiye' stüdyosuna gelişinde seyircilerin "Şeyma Şeyma" tezahüratları dikkat çekti.

Acun Ilıcalı videoyu "Bugün medyada yer alan yalan bir habere cevaptır" başlıklı bir açıklama ile birlikte paylaştı. 

İşte Acun Ilıcalı'nın o açıklaması:

Şeyma ve bir markanın işbirliğinde anlaşamadıklarına ve benim de bu konuda ısrarcı olduğuma dair bu haber tamamen hayal ürünüdür. Bahsedilen toplantının konusu Acun Medya’yla markanın işbirliğidir ve toplantı Acun Medya’da gerçekleşmistir.

Bu şekilde yalan haberler veya sosyal medyanın hastalıklı ruhları ne kadar saldırırsa saldırsın sevgili eşim Şeyma’ ya zarar veremezsiniz. Siz sevgiden uzaklaştıkça Şeyma'ya olan sevgi de o kadar artıyor. Bakın şu görüntülere. Sosyal medyada oluşan küçücük bir başlangıç şu an milyonlarca takipçiye dönüşmüş durumda. Bunların hepsi geçen gün O Ses Türkiye stüdyolarında çekildi. Ve bu gördüğünüz insanlar asla bazıları gibi art niyetli, nefret dolu, sevgisiz değiller.

Şeyma instagram’ı 1 yıldır aktif ve çok başarılı bir şekilde kullanıyor. Türkiye'de son 1 yılda takipçi sayısı en çok artan kullanıcılardan biri. Televizyonda izlenen biri nasıl başarılıysa instagram’da içerik üretip çok takip edilen biri de o kadar başarılıdır. Şeyma’nın bir videosunun ulaştığı 3-4 milyonluk izlenme sayısına bugün televizyonda ulaşabilen program sayısı azdır.

Ama eğer merak ediyorsanız, ülkemizin çok çok önemli iki markasından biri Şeyma’yla işbirliği için anlaştı, diğeri de anlaşmak üzere ve bu konularla ilgili benim herhangi bir teşebbüsüm olmadı.