eposta yazdır zoom+ zoom-

Vatanım Sensin 55. bölüm fragmanı son bölüm ekrana kilitledi

Vatanım Sensin 55. bölüm fragmanı son bölüm ekrana kilitledi

Vatanım Sensin 55. yeni bölüm fragmanı şimdiden merak ediliyor. 10 Mayıs Perşembe akşamı ekrana gelecek Vatanım Sensin dizisinin 55. yeni bölümünde neler olacak? Son bölümüyle büyük ilgi gören Vatanım Sensin 55. yeni bölüm fragmanı İnternethaber'de.

PAYLAŞ tw fb
Eklenme Tarihi: 03-05-2018 12:10 - Güncelleme: 03-05-2018 12:10

Kanal D'de perşembe akşamları ekrana gelen ve yayınlandığı gün reyting rekorları kıran Vatanım Sensin dizisi, son bölümüyle yine izleyicileri ekrana kilitlemeyi başardı. Herkes şimdiden Vatanım Sensin'in 55. yeni bölüm fragmanını merak etmeye başladı.

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?  Kütahya–Eskişehir mağlubiyetleri milletin kalbine bir bıçak gibi saplanmışken Cevdet ve ailesi bir de Hasibe’yi kaybetmenin acısıyla sarsılmıştır. Cevdet, annesinin son nefesinde verdiği sözü ne pahasına olursa olsun tutmaya kararlıdır. Ancak gözünü karartan Cevdet’in bu amaç uğrunda yapacakları Azize’yi, hatta Yakup’u dahi korkutacaktır.

Azize, Cevdet’in hıncı yüzünden duymaz olduğu yüreğinin sesi olmaya çalışacaktır. Doktor Suat İzmir’e gelir; söyledikleri Hilal’i, ailesi ve hatta Leon’la karşı karşıya getirir. Yıldız'la yaşadıkları sebebiyle Aleksi'nin hedefi haline gelen Yakup ise Vecihi’ye tehlikeli bir görevde eşlik eder. Bu görevin sonunda Yakup’un başına gelecekler sadece onu değil, Cevdet'i ve vazifesini de tehlikeye atacaktır.

VATANIM SENSİN 55. BÖLÜM FRAGMANI

PAYLAŞ tw fb

YORUM YAZIN Vatanım Sensin 55. bölüm fragmanı son bölüm ekrana kilitledi haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR0 YORUM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro