eposta yazdır zoom+ zoom-

Ufak Tefek Cinayetler 5.bölüm fragmanı çalan şarkı kime ait?

Ufak Tefek Cinayetler 5.bölüm fragmanı çalan şarkı kime ait?

Ufak Tefek Cinayetler 5.yeni bölüm fragmanı yayınlandı. 21 Kasım 2017 Salı günü ekrana gelecek olan Ufak Tefek Cinayetler 5.yeni bölümde neler olacak? Ufak Tefek Cinayetler 5.bölüm fragmanı çalan şarkı kimin?

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 21-11-2017 12:25 - Güncelleme: 21-11-2017 12:25

Star Tv'nin salı günleri ilgiyle izlenen dizisi Ufak Tefek Cinayetler ilgiyle izlenmeye devam ediyor. Yarın ekrana gelecek olan Ufak Tefek Cinayetler yeni bölümde neler olacak?

Ufak Tefek Cinayetler 5. bölüm fragmanında Merve'nin üzerinde oynanan oyunu fark etmesiyle birlikte Oya için sıkıntılı süreç başlamıştır. Oya'nın artık dost değil düşman olduğunu düşünen Merve, Ufak Tefek Cinayetler 5. yeni bölüm fragmanında planlarını kurgulamaktadır. Oya ise İstanbul'dan çıkıp dönmemek üzere İzmir'e gideceğini duyurmuştur. İşte, Ufak Tefek Cinayetler 5. yeni bölüm fragmanı ve son bölümde yaşanan olaylar

YENİ BÖLÜMDE NELER YAŞANACAK?

Merve, Oya’nın hayatla en güçlü bağı olan mesleğini elinden almaya kalkarak kendi sonunu hazırladı. Oya, çok öfkeli. Merve’nin bu hamlesine karşılık büyük bir patlama yaşayacak. Arzu ise, atağa geçiyor. Boşanma davası sürecinde Mehmet için zor günler başlıyor. 

Sarmaşık’ta soğuk savaş tüm acımasızlığıyla sürerken cepheler arası bir aşk yeşeriyor. Tam da Oya, büyük bir darbe almışken! Oya’nın Sarmaşık’ta kalması ve savaşmaya devam etmesi için en büyük sebep ne?

UFAK TEFEK CİNAYETLER 5.BÖLÜM ÇALAN ŞARKI KİMİN?

Ufak Tefek Cinayetler 5.yeni bölüm fragmanında çalan şarkı merak edilmeye başlandı. Sosyal medyada çok konuşulan şarkı Ceza'ya ait. Ceza'nın suspus adlı parçası Ufak Tefek Cinayetler 5.yeni bölümde yer alacak.

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Ufak Tefek Cinayetler 5.bölüm fragmanı çalan şarkı kime ait? haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR0 YORUM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro