eposta yazdır zoom+ zoom-

Tuğba Özay şok oldu Nagihan Karadere çok pis basıldı

Tuğba Özay şok oldu Nagihan Karadere çok pis basıldı

Tuğba Özay Survivor adasında Nagihan Karadere'yi dedikodusunu yaparken bastı. Tuğba Özay ve Nagihan Karadere arasında son bölümde kıyametler koptu.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 11-04-2016 13:23 - Güncelleme: 12-04-2016 09:37

2016 adası dokunulmazlık oyununun kaybedilmesinin ardından çok fena karıştı. Survivor ada konseyinde Nagihan Karadere'nin yaptığı açıklamalar Tuğba Özay'dan sert bir karşılık bulmuştu.

2 aydır Survivor adasında en yakın dost olan Nagihan Karadere ile Tuğba Özay'ın arası geri dönüşü olmayacak şekilde bozuldu. Konseyde 'Buraya konu mankenliği yapmaya gelmişsin. Bırak mankenliği de işine bak' diyerek Tuğba Özay'ın adını yazan Nagihan Karadere kavgayı adaya da taşıdı.

NAGİHAN KARADERE TUĞBA ÖZAY'A BASILDI

Tuğba Özay ile olan arkadaşlık bağlarını çok hızlı bir şekilde yok eden Nagihan Karadere yeni dostları ile onun dedikodusunu yapmaya başladı. Tuğba Özay hakkında ateş başında tam atıp tutuyordu ki basıldı. Nagihan Karadere 'İki aydır Tuğba'nın kendisini övmesinden anlatmasından bıktım' derken Tuğba Özay lafın üstüne geldi.

Tuğba Özay'a 'çok pis' bir şekilde yakalan Nagihan Karadere hemen sustu ama artık çok geçti. Tuğba Özay ise tanık olduğu manzara karşısında şoke oldu.

En yakın arkadaşını dedikodusunu yaparken basan Tuğba Özay arkasını dönüp uzaklaştı. 'Ben iki aydır nasıl görmemişim' diyen Tuğba Özay, Nagihan Karadere hakkında şunları söyledi;

-"Dün duydum ateş etrafında konuşurken. Zank diye geldim kaldı. Ben bunu iki ay boyunca nasıl göremedim. Sınıfta kaldın Nagihan. Gittiği yere kadar'.

Nagihan Karadere ise 'yüzünü görmek istemiyorum' diyerek Tuğba Özay ile olan tüm bağlarını kesip attı.

TUĞBA ÖZAY TÜKÜRDÜ GİTTİ

Tuğba Özay ile Nagihan Karadere arasındaki ilişkide son nokta ise tükürük oldu. Tuğba Özayy dedikodusunu yaparken yakaladığı Nagihan Karadere'ye tepkisini gidip önüne tükürek gösterdi.

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Tuğba Özay şok oldu Nagihan Karadere çok pis basıldı haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR21 YORUM
  • Esra 12 Nisan 2016 22:38 Yoo Tuğba gayet haklı burda, kalitesizlik değil yaptığı, Tuğba'yı desteklemiyorum hatta uyuz oluyorum ama Nagihanla ilgili olan konuda Tuğba haklı, Nagihan çok iki yüzlü aynı zamanda yüzsüz bir insan.

    CEVAP YAZ 0 1

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro