eposta yazdır zoom+ zoom-

Takvim'den Ayşe Arman'a acı hatırlatma!

Takvim'den Ayşe Arman'a acı hatırlatma!

Takvim'in Ayşe Arman manşetleri devam ediyor. Arman gazetenin zekasını tiye alınca harekete geçen Takvim eski defterleri açtı...

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 18-07-2013 13:23 - Güncelleme: 25-10-2015 06:58

Takvim Gazetesi'nin manşetlerine bir yenisi daha eklendi. Arman'ın dünkü yazısında yerin dibine soktuğu gazete bu kez arşivleri açtı ve Hürriyet yazarının geçtiğimiz yıl Takvim'e dizdiği övgüleri hatırlattı.

"NERDE ONLARDA O VİZYON O ZEKA"

Ayşe Arman dünkü yazısında Gezi polisleri ile yaptığı röportaj nedeniyle kendisini hedef alan Takvim Gazetesi için sert konuşmuş "ağaçla röportaj yapmış insanları ciddiye alacak halim yok. Bir de Christiana Amanpour’la bir benzerlik kurmaları hakaret değil olsa olsa iltifattır ama nerde onlarda o vizyon o zeka" demişti.

"SENİN KAFAN SENİN ZEKAN"

Arman’ın yazısın bugünkü manşetiyle yanıt veren Takvim ise Hürriyet yazarının "kürtaj yasaklanmasın" kampanyasına destek verirken verdiği fotoğrafı kullandı. Fotoğraftaki "Benim Bedenim Benim Kararım" yazısını "Senin kafan senin zekan" şeklinde değiştiren Takvim eski defterleri açtı.

TAKVİM "BENİ MOSMOR ETTİNİZ" YAZISINI HATIRLATTI

Takvim, Ayşe Arman’ın geçmişte gazeteciliklerine övgü yağdırdığını söyleyerek, "bir süre önce Takvim’in gazeteciliğini yere göğe sığdıramıyordu. Ama şimdi hafızasını yitirmiş olacak ki, yalanlarını ortaya çıkarınca çileden çıktı. Gazetemiz için ’Nerede onlarda o vizyon, o zekâ’ deyip ağzını bozdu" ifadelerini kullandı.

MURAT BOZ POLEMİĞİNDE "MAT OLDUM" DEMİŞTİ

Geçtiğimiz yıl Murat Boz'un tartışma konusu olan fotoğrafları konusunda Takvim'i eleştiren Ayşe Arman aldığı yanıt üzerine Takvim ekibine övgüler dizmişti. Arman "beni mat ettiniz" dediği yazısında şöyle devam etmişti.

"Hepinizin önünde onlara, "Beni mat ettiniz!" demek istiyorum. Madara ettiniz. Mosmor oldum. Ama çok güldüm. Siz büyüksünüz. Ve eğlenceli bir ekipsiniz. Yaratıcılık ve atışma diye ben buna derim."

ayşearman.jpg

PAYLAŞ tw fb gp
KİMDİR ?
Ayşe Arman
AYŞE ARMAN KİMDİR?

Hürriyet Gazetesi yazarı olan Ayşe Arman aslen nereli, ilk eşi kimdir? Ayşe Arman'ın ikinci kocası olan Ömer Dormen ile kızı Alya Mey Dormen hakkındaki merak edilenler: Ayşe Arman 9 Aralık 1969 yılında Adana'da doğumlu. Annesi olan annesi

DEVAMI »

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro