eposta yazdır zoom+ zoom-

Sima Şerafettinova konuştu olay iddialar

Sima Şerafettinova konuştu olay iddialar

Sima Şerafettinova İşte Benim Stilim'de niye diskalifiye olunca şok iddialarda bulundu. Sima Şerafettinova jüri için de instagramdan suçlama yöneltti.

PAYLAŞ tw fb
Eklenme Tarihi: 01-06-2015 00:32 - Güncelleme: 29-10-2015 10:42

Sima Şerafettinova instagram hesabından açıklama yaptı İşte Benim Stilim yapımcılarını suçladı ve 'kovulmadığını' kendisinin yarışmayı bıraktığını açıkladı. Sima Şerafettinova yapımcıları ise 'kafasına ayakkabı atan yarışmacıyı' korumaları olarak gösterdi.

İŞTE BENİM STİLİM'DE OLAY ELEME KİM GİTTİ? - TIKLAYIN
Sima Şerafettinova İşte Benim Stilim eleme gecesi gününde yarışmaya çıkmayınca ortalık karıştı. Sima Şerafettinova 'ben ayrıldım' derken İşte Benim Stilim sunucusu Öykü Serter 'Yapım ekibi diskalifiye etti' diyerek olayı duyurdu.

SİMA ŞERAFETTİNOVA INSTAGRAM HESABINDAN YAZDI
işte-benim-stilim-sima-şerafetinova.jpg
Peki hangi gerçek? Sima Şerafettinova diskalifiye mi oldu yoksa kendisi mi bıraktı? Olayın perde arkasına ilişkin Sima Şerafettinova instagram hesabından olay açıklamalar yaptı ve İşte Benim Stilim yarışması yapımcılarını suçları.

DİSKALİFİYE OLACAK EN SON İSİM BENDİM
işte-benim-stilim-sima.jpg
Sima Şerafettinova yarışmadan kovulduğu iddialarını yalanladı ve şunları yazdı;
"O yarışmada diskalifiye olunacak ve kovulacak son kişi olduğumu herkes biliyordu. Herkes orda beni nasıl rakip gördüğünüde. Ve de kovulsam öyle saçma sapan bir uydurmadan kovulacağım gerçekten çok komik. Ve eger ben diskalifiye olsaydım yada kovulsaydım bunun için Perşembe degil her sezon olduğu gibi eleme gecesinde çıkarırlardı beni :) Kendim cuma çekimi günü çekime girmekten vaz geçtim.

SİNEM'İ BİRİNCİ YAPMAK İÇİN Mİ DİSKALİFİYE EDİLDİ?
sima-şerafettinova-diskalifiye-oldu-işte-benim-stilim-ayakkabi-olayi-ne.jpg
Sima Şerafettinova İşte Benim Stilim 'de kendisinin birinci olacağının ortaya çıktığını öne sürerek Sinem ile ilgili şu imalarda bulundu;

-İnanın orda halk oylamasında o yarışmada birinci olacak isim herhalde en çok hayranı, takipçisi olan kişi olacaktı, yani bunun için Sinem'i degil beni göndermeleri lazım olurdu. Sinem'den ne az ne çok iki kat fazla hayran kitlem var ve ne kadar emek verdiğimi herkes görüyordu.

YARIŞMACILARIN HEPSİNDEN NEFRET ETTİMsima-şerafettinova-işte-benim-stilim.20150531155924.jpgYarışmadaki sponsuz tek isim kendisinin olduğunu belirten Sima Şerafettinova anne ve babasının kendisinden desteğini çektiğini ve maddi anlamda tek başına olduğunu söyledi. Sima Şerafettinova devamında ise şu itirafta bulundu;

"-Oradaki herkes çalışıyor çoğu da kendi ayağının üstünde duran çalışanlar, bazılarına yardım edenler var. Ben ise 8 hafta kendi gücümle orda kaldım. Maddi ve manevi destek veren olmadı bana annem ve babam bir gün bile olsa bu yarışmada desteklemediği halde ben zorluklarla geldim. Zaten bu yüzden yarışmacıların hepsinden nefret etdim, benim çekdiyim eziyetleri görüp beni yıkmaya çalıştılar. Ve bunu 8 haftadan sonra ek destek geldiği için başardılar.

ŞANTAJ VE TEHDİTLER VARDI
sima-şerafettinova-kimdir.20150531155949.jpg
-"Benim hakkımı yedikleri için o yarışmadan bir şey olmayacağını biliyorum, çünkü ilahı adalete inanıyorum. Onları sadece vicdanları ile baş başa bırakıyorum. Ve orda halk oylaması olursa benim birinci olacağımı herkes düşünüyordu hatta montajlanan bazı röportajlarda ağızlarından kaçırdıkları bile olmuştur. Bu yüzden beni sürekli yalancı durumuna düşürmeye çalışıyorlardı. Yarışmacılar halk oylamasına az kaldığını anladıkları için yayında hepsi yapmadığım birşey yüzünden beni suçlayıp yüzüme bakarak yalan konuştular. Beni yıkan sadece ikiyüzlülük olur. Şantaj, tehditler ise son noktayı koydu.

PEKİ NİYE BIRAKTIM?
sima-şerafettinova-işte-benim-stilim-instagram.jpg
-"Ve son açıklama olarak 8 hafta dayandım, üstüme geldiler, yüzlerce hakaret ettiler, beni küçümsediler, Azeri iti oldum, yalancı durumuna düşürmek isteyip sürekli uğraştılar, hep dik durdum cevaplarını verdim, ama niye 4 hafta kala bıraktım,?

KAFAMA AYAKKABI ATTILAR

Çünkü yarışmacılardan biri kafama ayakkabı attı ve kimsenin umrunda bile olmadı. Ayakkabı kafama değmese de o kıza karşı kimse birsey demedi, hatta bana karşı korundu ve o ayakkabıyı attığı sırada ben ona hakaret ettim, tabi birisi sizin ailenizi aşağılasa ayakkabı atsa hakaret edersiniz. Demek ki o ayakkabı benim kafamı yarsaydı kimse umursamıycaktı. Sima küçük zaten 2 güne unutur. Kendimi tehlike ortamında bulunduramadıgım için, babam ekiple konuştu ve "biz sorumlu değiliz" dediler. Bende öyle insanlardan herşey beklediğim için bi tv programı için değmez deyip herşeye rest çektim .."

SİMA ŞERAFETTİNOVA AZERİCE ŞOK İFTİRALAR ATTI
sima-şerafettinova-instagram-hesabi.20150531160208.jpg
Sima Şerafettinova İşte Benim Stilim jürisi ve yarışmacıları hakkında Azerice yaptığı açıklamalarda ise şoke eden iftiralarda bulundu. Kendisine 'Azeri iti' denildiğini iddia eden Sima Şerafettinova Azerbaycan halkına oynamaya çalıştı. İşte Azerice olarak yazdıkları;

-Yarışmada herkesin yalandan üzüme durmağına göre insanların sırf mehşur olmag üçün negeder çirkinleşdiyini gördüm. Hergün milletimi tehqir edib, meni içerde menevi Şiddete maruz buraxırdılar.

-Evveller seçildiğim gözellik Yarışmasının jürisine zövgsüz demekle qalmayıb, mene prematüre ve paranoyak demeye başladılar, yarışçılardan ise tehditler ve şantajlar başladı. Men güclü xaraktere malikem. Lakin men tv de görsenecem deye bu geder alçala bilmerem. Ve en son men bu yarışma Başlayan hefteden bu yana Azerbaycan'ı tanıtmag ve birinci olmag üçün o geder maddi ve menevi eziyet çekdimki, her geyimim özel hazırlanırdı."Azeri iti" birinci olmayacag deyirdiler yarışmacılar, düzdü ola bilmedim, men heyatda herşeye sahib insanam, yaxşı ailem, tehsilim, ehatem, insanlığım.

PAYLAŞ tw fb

YORUM YAZIN Sima Şerafettinova konuştu olay iddialar haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR11 YORUM
  • Misafir 14 Mart 2016 19:26 iste benim sitilim superrr

    CEVAP YAZ 0 0
  • Misafir 08 Haziran 2016 15:24 simayı çok seviyodum oradaki herkez onu kıskanıyodu

    0 0

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro