HABER /  MEDYA

Paramparça 27. bölüm Hazal Gülseren'e gidiyor

Paramparça son bölüm yine çok heyecanlı. Paramparça 27. yeni bölümde Hazal, Gülseren'in evine gidiyor. Cihan ve Dilara'da yeniden aşk oyunu oynuyor.

Paramparça 27. yeni bölümde nefesler tutuldu. Paramparça son bölümde Hazal, Gülseren'in evine dönüyor. Cansu'yu geri almak için her yolu deneyen Cihan ve Dilara ise aşk oyunu oynuyor. 'Mutlu aile’ imajı çizebileceklerini düşünen Cihan için zor günler başlıyor.

Asıl hedef Gülseren

Cansu’nun velayetinin mahkeme tarafından Özkan’a verilebileceği korkusu ile eve dönmeyi kabul eden ve böylece etrafa ‘mutlu aile’ imajı çizebileceklerini düşünen Cihan için zor günler başlar.

screen-shot-2015-06-01-at-9.30.34-am.png

Çünkü Dilara, Cihan’ın dönüşünü kendi zaferi olarak görür. Yalıda bir davet vererek hem etrafını hem de Cihan’ı şoke edecek açıklamalar yapan Dilara’nın asıl hedefinde Gülseren vardır.

Gülseren ve Cihan bitti mi?

Gülseren ise Cihan’ın yalıya dönmesini, aşklarının sonu olarak görmektedir. Cihan kapana kısılmış gibidir. Öte yandan ne Cansu taşınmak dönmek ister ne de Hazal, Gülseren’in yanına. Ancak ikisi için de başka seçenek yoktur.

screen-shot-2015-06-01-at-9.29.55-am.png

Hazal’dan yeni plan

Hazal bu yaşananları, Dilara ve Cihan’ın kendisinden kurtulmak için bir fırsat  olarak gördüklerine inanarak, sert tepki verir. Gülseren, Hazal için çok endişelenmektedir ve endişelerinde hiç de haksız çıkmaz.

screen-shot-2015-06-01-at-9.30.13-am.png

ÖNCEKİ HABERLER
Can Dündar Erdoğan'a ne cevap verdi?
Memura güzel haber! O zorunluluk bitiyor
Rüzgar Erkoçlar'ın çıplak fotoğrafı olay oldu!
Metro inşaatı doğalgaz borusunu patlattı
DERGİ - Uzayda oluşup Dünya’ya düşen elmaslar
15 tatilde karne dağıtılacak mı 2020 okul tatil günleri
Yorumlar