eposta yazdır zoom+ zoom-

Sezgin Tanrıkulu ağlamaktan konuşamadı

Sezgin Tanrıkulu ağlamaktan konuşamadı

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Sezgin Tanrıkulu, Tahir Elçi'nin öldürülmesi orusu karşısında ağlamaktan konuşamadı.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 28-11-2015 13:44 - Güncelleme: 28-11-2015 13:44

Kendisi de daha önce Diyarbakır Barosu Başkanlığı görevinde bulunmuş olan CHP Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili , ağlamaktan konuşamadı. 

Tanrıkulu, Elçi'nin öldürüldüğüne ilişkin haberi, uçaktan iner inmez aldı. Hemen ardından Hürriyet gazetesinden Zeynep Gürcanlı'nın telefonla ulaştığı Tanrıkulu, telefonda ağlamaktan konuşamadı.

"TAM OLARAK NE OLDUĞUNU ANLAMAYA ÇALIŞIYORUZ"

HDP Grup Başkanvekili Pervin Buldan ise, Elçi'ye yönelik saldırı konusunda, "Tam olarak ne olduğunu anlamış değiliz. Arkadaşlarımız hastanede, kendilerinden haber almaya çalışıyoruz" diye konuştu.

Buldan, Ankara'daki HDP milletvekilleri ile acil bir toplantı yaparak, durumu değerlendireceklerini, ayrıntılı açıklamayı daha sonra yapacaklarını da söyledi.

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Sezgin Tanrıkulu ağlamaktan konuşamadı haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR0 YORUM
KİMDİR ?
Sezgin Tanrıkulu
SEZGİN TANRIKULU KİMDİR?

Mustafa Sezgin Tanrıkulu, 27 Mayıs 1963′te Diyarbakır Lice’de doğdu. Babasının adı Fehmi, annesinin adı Sabahat’tır.Hukuk Dr., Avukat; İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesini bitirdi. Dicle Üniversitesi Sosyal Bilimle

DEVAMI »

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro