eposta yazdır zoom+ zoom-

Sen Anlat Karadeniz 16.yeni bölüm fragmanı yayınlandı Nefes Tahir evlenemiyor

Sen Anlat Karadeniz 16.yeni bölüm fragmanı yayınlandı Nefes Tahir evlenemiyor

ATV ekranlarında izleyici karşısına çıkan Sen Anlat Karadeniz 15.son bölüm ile nefesleri kesti. İzleyici merak ediyor Nefes ile Tahir evlenebilecekler mi? Sen Anlat Karadeniz 16.yeni bölüm fragmanı yayınlandı. İşte Sen Anlat Karadeniz 16.yeni bölüm fragmanı.

PAYLAŞ tw fb
Eklenme Tarihi: 02-05-2018 12:20 - Güncelleme: 02-05-2018 12:20

ATV'nin sevilen dizisi Sen Anlat Karadeniz, 15.son bölümü ile izleyici karşısına çıktı. Nefes ile Tahir evlenip evleneyemeceğini, Vedat'ın ne yapacağını merak ediyor izleyici. Sen Anlat Karadeniz 16.yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Önce Sen Anlat Karadeniz 15.son bölümde neler yaşanmış bakalım hemen ardından Sen Anlat Karadeniz 16.yeni bölüm fragmanını izleyelim.

SEN ANLAT KARADENİZ 15.SON BÖLÜMDE NELER OLDU ÖZETİ;  "Nefes ile Tahir evlenecekler!"Tahir, Yiğit için evlenme kararını bi kere almıştır; ok da yaydan çıkmıştır. Ona karşı olan tüm sesleri bastırır, hedefe kitlenir. O ses Nefes'in sesi olsa bile. Zaten yaylada söylediği "Vedat'ın artığıyla evlenecek misin?" sözünden dolayı Nefes'e çok kızgındır. Nefes'in söylediği hiçbir şeyi dinlemez, evleneceklerini herkese açıklar, ailesinin de, Nefes'in de karşısında dağ gibi durur.

Nefes için ise evlilik keskin bıçaktır. Evlense yanacaklar, evlenmese yanacaklar. Büyük çelişkisinin içinde çırpınırken, hayatının herkesten sakladığı en büyük acısı, onu uykularında yakalamaya başlar. Nefes'in evleneceği haberini alıp öfkeden çıldıran Vedat, bu evliliği engellemek için hazırladığı planını devreye sokar. Tahir ise Vedat'ı engellemeye çalışırken, geçmişte Vedat'ın canını bağışlamasına sebep olan sırrın iziyle karşılaşır. Tahir'le Nefes evlenebilecekler mi?

SEN ANLAT KARADENİZ 16.YENİ BÖLÜM FRAGMANI; henüz yayınlanmadı. Yayınlanır yayınlanmaz ise haberimizde olacak.

PAYLAŞ tw fb

YORUM YAZIN Sen Anlat Karadeniz 16.yeni bölüm fragmanı yayınlandı Nefes Tahir evlenemiyor haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR2 YORUM
  • senanur 08 Mayıs 2018 08:25 yazdıklarını doğru değil😠 Nefes vesaire evleniyo😀😁😍

    CEVAP YAZ 0 0

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro