eposta yazdır zoom+ zoom-

PMYO başvuruları ve taban puanlar açıklandı mı?

PMYO başvuruları ve taban puanlar açıklandı mı?

PMYO başvuruları için gerekli olan taban puanlar Polis Akademisi tarafından henüz açıklanmadı. PMYO adaylarının gözleri pa.edu.tr'de.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 10-04-2015 16:12 - Güncelleme: 29-10-2015 06:54

PMYO başvuru yapmak isteyen polis adayları PMYO taban puanlarının ve başvuru şartlarının açıklanması için gün sayıyor. PMYO YGS taban puanı ve PMYO başvurusu için gerekli şartların yakın bir tarihte Polis Akademisi tarafından açıklanması bekleniyor. 

Polis Akademisi'nden PMYO başvuruları için en son açıklama 27 Mart'ta yapılmıştı. Polis Akademisi internet sayfası pa.edu.tr'den yapılan en son açıklamada 'PMYO taban puanları'nın belirlenmediği duyurulmuştu.

PMYO başvuru şartları ve YGS taban puanlarının ne zaman açıklanacağı ise bilinmiyor. PMYO başvurusu yapacak polis adaylarının düzenli olarak pa.edu.tr internet adresindeki duyuruları takip etmesi gerekiyor.

PMYO ÖN BAŞVURULAR NASIL YAPILIYOR?

PMYO Başvuru şartları ve taban puanların açıklanması sonrası adayların pmyo.pa.edu.tr'den ön başvuru yapması gerekiyor. 

pmyo.pa.edu.tr'den polis adayları başvurularını TC Kimlik Numarası ile başlatmaları gerekiyor. 
pmyo taban puanları ve başvuru şartları açıklandı mı.jpgArdından Nüfus Bilgilerinin yazılması gereken ikinci ekranda kutucuklara doğru bilgileri girerek adım adım başvuruyu tamamlamaları gerekiyor. Doğrulama kodunun da ekranlara girilmesi sonrası YGS puanınız ve okul bilgileriniz ekrana gelecek. Adres ve telefon bilgilerinin eklenmesi sonrası PMYO başvuru merkezi ve başvuru tarihi seçiyorsunuz. Daha sonra ise PMYO yazılı sınav yerinizi seçimiyorsunuz.  

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN PMYO başvuruları ve taban puanlar açıklandı mı? haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR4 YORUM
  • Vatandaş 11 Nisan 2015 10:05 pmyo değil kpss sınavını kazanmaktan aciz akp gençliğine maaş vermek için yeni bir yol pmyo akp zaten kpss yi kazanacak kadar kültürlü olsalar niye akp ye taban olsunlar. hiz hiç kültürlü bir ak troll gördünüz mü.

    CEVAP YAZ 0 0

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro