eposta yazdır zoom+ zoom-

NBŞ nedir Yiğit Bulut yazdı yeni dalga peşindeler

NBŞ nedir Yiğit Bulut yazdı yeni dalga peşindeler

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Başdanışmanı Yiğit Bulut, NBŞ lobilerinin Türkiye üzerine yeni planları olduğunu yazdı. Yiğit Bulut merak edilen NBŞ nedir sorusuna 'Nişasta Bazlı Şeker' lobisi yanıtını verirken NBŞ kimlerden oluşuyor sorusunu yanıtsız bıraktı.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 11-08-2017 15:37 - Güncelleme: 11-08-2017 15:37

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın Başdanışmanı Yiğit Bulut, “NBŞ” adını verdiği bir “zehir” lobisinin Türkiye’de “yeni bir dalga peşinde” olduğunu yazdı. 

Yiğit Bulut, Star gazetesindeki “NBŞ, Nişasta Bazlı Şeker yani 'zehir' lobisi atakta!” başlıklı yazısında, “Sevgili dostlar, 10 yıldır bu konuyu Türkiye’de gündeme getiriyor ve GÜNDEMDE tutmaya çalışıyorum… Bugüne kadar destek olanlardan Allah razı olsun… Son günlerde ‘NBŞ lobisi’ hareketli ve bütün dünyada yasaklanırken, Türkiye’de kullanımın artması yönünde yoğun faaliyetteler… Ankara’ya kamp kurmuş ‘abiler’!” ifadelerini kullandı.

“ŞİMDİ TÜRKİYE’DE YENİ BİR DALGA PEŞİNDELER!”

“Yıllardır ‘nişasta bazlı şekerimsilerin’ başta çocuklar olmak üzere hepimizi nasıl tehdit ettiğini yazmıştım... Yine yazacağım…” diyen Yiğit Bulut çeşitli uzmanların açıklamalarına yer verdi.

Yiğit Bulut, “NBŞ” adını verdiği bir “zehir” lobisinin "üyelerini"  açıklamadan yazısını şöyle sonlandırdı:

“Sevgili dostlar, Bu satırlar sonrası tekrar ediyorum; çocuklarınızın yediği birçok üründe ve günde defalarca içmesine izin verdiğiniz içeceklerde nişasta bazlı şeker olabilir... Paketlerin, kutuların üstünü iyi okuyun ve varsa mutlaka tüketmesine engel olun!

Önemli not:NBŞ lobileri’ bütün dünya genelinde çok güçlü. Birçok kurumu baskı altına alabiliyorlar, bazı ülkelerde fazlasına kalkışabiliyorlar! Şimdi Türkiye’de yeni bir dalga peşindeler! Bu dosyanın altı çok dolu, Allah ömür verirse, hepsini birlikte açalım!”

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN NBŞ nedir Yiğit Bulut yazdı yeni dalga peşindeler haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR3 YORUM
  • Misafir 11 Ağustos 2017 20:37 Yigit bulut adam gibi adamdir, dedigi iyi dinlenmeli, Dogu Perincek'tin de yegenidir. Dogu Bey direk Yigit Bulut'un dayisidir. Asil bir aileden gelir.seninleyiz buyuk baskan.

    CEVAP YAZ 0 0
KİMDİR ?
Yiğit Bulut
YİĞİT BULUT KİMDİR?

1972 yılında Edirne'nin Keşan ilçesinde dünyaya gelen Yiğit Bulut, cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın başdanışmanlarından biri. Türk halkı Yiğit Bulut'u CNN Türk dönemindeki ekonomi yorumculuğu ile tanıdı. O dönem e

DEVAMI »

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro