eposta yazdır zoom+ zoom-

Mustafa Sarıgül CHP yolunda mı?

Mustafa Sarıgül CHP yolunda mı?

Mustafa Sarıgül'ün bir dönem liderliğini yaptığı Türkiye Değişim Hareketinin il temsilcileri İstanbul'da topladı.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 26-09-2011 15:32 - Güncelleme: 25-10-2015 10:46

Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül'ün bir dönem liderliğini yaptığı "Türkiye Değişim Hareketi"nin il temsilcileri İstanbul'da bir araya geldi.

TOPLUCA CHP'YE KATILMALARI GÜNDEMDE

Gerçek Gündem'in haberine göre, partileşme faaliyetlerini askıya alan ve CHP'ye destek verme kararı alan Türkiye Değişim Hareketi'nin eski il temsilcileri pazar günü İstanbul Point Otel'de bir araya geldi. 80 ilin temsilcisinin katıldığı toplantıda, güncel siyasal gelişmelere ilişkin değerlendirmeler yapıldı.

Mustafa Sarıgül'ün de "gecikmeli" olarak katıldığı toplantıda "CHP'ye topluca geçme" fikrinin tartışıldığı öğrenildi.

Öte yandan, Sarıgül, siyasi danışmanlarıyla cumartesi gecesi Koç Müzesi'nde bir araya gelerek durum değerlendirmesinde bulundu.

Mustafa Sarıgül'ün CHP'ye katılacağı yönündeki kulisler, Kemal Kılıçdaroğlu'nun yaptığı açıklama ile somutlaştı. Kılıçdaroğlu, Vatan Gazetesi Yazarı Mustafa Mutlu'ya yaptığı açıklamada "Sarıgül'le birlikte çalışmak istedikleri"ni söyledi.

PAYLAŞ tw fb gp
KİMDİR ?
Mustafa Sarıgül
MUSTAFA SARIGÜL KİMDİR?

1956 yılında Erzincan'da doğdu. Eğitimine sırasıyla Talatpaşa İlköğretim okulu, Şişli Ortaokulu, Zincirlikuyu Yapı Teknik Lisesi'nde devam etti ve Marmara Üniversitesi Eğitim Fakültesi'nden mezun oldu. İş yaşamına Kağıthane B

DEVAMI »

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro