eposta yazdır zoom+ zoom-

Kurtulmuş: Trump iktidarı sallanıyor

Kurtulmuş: Trump iktidarı sallanıyor

Kültür ve Turizm Bakanı Numan Kurtulmuş, ABD'nin Kudüs kararının yanlış olduğunu uygulanamayacağını söyledi. Trump, sallanan iktidarı için siyonist lobilerle işbirliği yaptığını söyledi.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 07-12-2017 20:43 - Güncelleme: 08-12-2017 00:43

Kültür ve Turizm Bakanı Numan Kurtulmuş, Donald Trump'ın iktidarının sallandığını ifade ederek, kendi iktidarı için siyonist lobilerin desteğini almak istediğini söyledi. Kurtulmuş, Trump'ın attığı Kudüs imzasının uygulanabilir bir karar olmadığını kaydetti.

Numan Kurtulmuş, AK Parti İzmir İl Teşkilatı'nda partililerle buluştu. Konuşmasının büyük bölümünü ABD Başkanı Donald Trump'ın imzaladığı Kudüs kararına ayıran Kurtulmuş, kararın uygulanamayacağını söyledi. İşte Kurtulmuş'un açıklamalarından bazı satır başları:

"Bilmek sorumluluk getirir. AK Parti kadroları olarak bu oynanan oyunu biliyoruz. Aziz milletimizin büyük çoğunluğu bu oyunu biliyor ve görüyor. Türkiye olarak görüyoruz gördüğümüzü başkaları da görüyor onun için Türkiye'yi köşeye sıkıştırmaya çalışıyorlar. Biz bildiğimiz istikamette yürüyeceğiz. Biz bu coğrafyanın öncü ülkesi olmaya devam edeceğiz, öncü gücü olmaya devam edeceğiz. 

"TRUMP'IN İKTİDARI SALLANIYOR"

Amerikan seçimlerinde çeşitli güç odakları var. Bu güç odaklarının bir kısmının desteğini almıştı, seçildi. Seçildikten kısa süre sonra neredeyse kabinesinin tamamını değiştirmek zorunda kaldı. Bazı görev verdiği adamlar istifa etti, bazılarını da kendisi görevden aldı, biliyorsunuz. Şimdi parlamentoda hesap verme durumunda. Kendisine destek veren bir takım çevreler desteğini çekti. Böyle sallanıyor şimdi.

İKTİDARI İÇİN SİYONİST LOBİLERLE İŞBİRLİĞİ

Kendi iktidarını pekiştirmek için, sağlamlaştırmak için Amerika'nın etkin bir takım çevrelerinden destek almayı herhalde hesapladı. Baktı Amerika'da etkin olan siyonist bir lobi var, o lobinin desteğini almak için dün akşamdan itibaren uygulamaya koydu. Bu yanlış bir karardır. Bu asla uygulanamayacak bir karardır. Masanın başında bu imzayı attım, oldu bitti zannedilecek bir iş değildir."

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Kurtulmuş: Trump iktidarı sallanıyor haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR10 YORUM
  • ihsan 08 Aralık 2017 08:59 trump un kendisi Siyonist ağlama duvaına gitti gördünüz

    CEVAP YAZ 0 2
KİMDİR ?
Numan Kurtulmuş
NUMAN KURTULMUŞ KİMDİR?

64. ve 65 hükümette Başbakan Yardımcısı olan Numan Kurtulmuş 1959′de Ünye’de dünyaya gelmiştir. İsmini aldığı dedesi Numan Kurtulmuş, Kurtuluş Savaşı’nda Çanakkale, Erzurum, Batum ve Azerbaycan cephelerin

DEVAMI »

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro