eposta yazdır zoom+ zoom-

Kılıçdaroğlu'ndan Danıştay üyesine tepki! Başkan kapının önüne koyacak

Kılıçdaroğlu'ndan Danıştay üyesine tepki! Başkan kapının önüne koyacak

Danıştay üyesi Aysel Demirel'in Muharrem İnce tweet'i olay olmuştu. Attığı mesajlarla büyük bir tepkiye neden olan Danıştay üyesi Aysel Demirel'e bir tepki de Kemal Kılıçdaroğlu'ndan geldi. Kılıçdaroğlu katıldığı tv programında "Danıştay denen bir kurum varsa o hakim istifa etmeli. Danıştay Başkanı çağıracak, kapının önüne koyacak. Git AKP Kadın Kolları'na üye ol" dedi.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 13-06-2018 10:26 - Güncelleme: 13-06-2018 10:26

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, FOX TV ekranlarında yayınlanan 'İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat' programında gündeme dair önemli açıklamalarda bulundu.

Danıştay üyesi Aysel Demirel'in CHP'nin Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce ile ilgili tweet'i sosyal medyada büyük tepki çekmiş ve Demirel'e istifa çağrısı yapılmıştı.

24 Haziran seçimlerine sayılı günler kala FOX TV ekranlarında yayınlanan 'İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat' programına katılan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Danıştay üyesi Demirel'e sert tepki gösterdi ve Muharrem İnce ile ilgili tweet'ine ilişkin olarak "Danıştay denen bir kurum varsa o hakim istifa etmeli. Danıştay Başkanı çağıracak, kapının önüne koyacak. Git AKP Kadın Kolları'na üye ol" dedi. İşte Kılıçdaroğlu'nun konuşmasından satırbaşları:

BEN BELEDİYE BAŞKANLARIMIZA TALİMAT VERDİM: Türkiye'de birlik ve bütünlüğü sağlayacağız. Kız çocuklarının eğitilmesi okuması lazım. Hayat standardının yükseltilmesi lazım. Ben belediye başkanlarımıza talimat verdim. Mutlaka yurt yapın.

Dünyanın en güzel şeyi bir çocuğa okutmak. Man Adası ile ilgili gösterdiklerimi kimse yalanlayamadı. Davalarımdan 3 öğrenciye burs verirlerse vazgeçiyorum. Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği'ne yönlendiriyorum.

MUHARREM İNCE CUMHURBAŞKANLIĞI KOLTUĞUNA OTURACAK: Muharrem İnce Cumhurbaşkanlığı koltuğuna oturacak. Seçimleri kazanacağız. Bu 1. turda da gerçekleşebilir. Millet İttifakı meclis çoğunluğunu alacak

Bizim ittifakımız ilkesiz bir ittifak değil. Bu ittifak demokrasi ittifakıdır Danıştay denen bir kurum varsa o hakim istifa etmeli. Danıştay Başkanı çağıracak, kapının önüne koyacak. Git AKP Kadın Kolları'na üye ol

İNCE SON DERECE BAŞARILI: Parti genel başkanı hakim tayin ederse adalet çöker.Muharrem İnce son derece başarılı. Genç, dinamik, ufku ve hedefi olan bir kişi. Türkiye'nin bütün sorunlarını biliyor. İnce'nin babası kamyon şoförü bir Anadolu insanı. Kamyon şoförlerine sesleniyorum. Siz sizin gibi çalışan çocuk yetiştiren bugün cumhurbaşkanı aday olay olan kişiye oy verin.

Danıştay Üyesi Demirel'den Muharrem İnce'ye 'başörtü' eleştirisi...

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Kılıçdaroğlu'ndan Danıştay üyesine tepki! Başkan kapının önüne koyacak haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR48 YORUM
  • Kemal Çelik 13 Haziran 2018 12:40 Böyle birşeyi AK Partili olarak kesinlikle kabul etmiyorum. Biz yıllarca adaletsizlikten, hukuksuzluktan çektik. Şimdi iktidar bizde diye koskoca Danıştay üyesi böyle yaparsa benim adalete güvenim olmaz! KEsinlikle hemen görevden alınmasını istiyorum bu bayanın. Böyle birisinin sırf bizden biri diye Danıştayda görev yapmasını istemiyorum. Seçim zamanı bunlar neden oluyor anlamış ta değilim!

    CEVAP YAZ 0 8
KİMDİR ?
Kemal Kılıçdaroğlu
KEMAL KILIÇDAROĞLU KİMDİR?

Tunceli'nin Nazımiye ilçesinde doğan Kemal Kılıçdaroğlu, ilk ve ortaöğrenimini Erciş, Tunceli, Genç, Elazığ gibi Anadolu'nun çeşitli yerlerinde yaptı. Yükseköğrenimini yapmak için girdiği Ankara İktis

DEVAMI » Muharrem İnce
MUHARREM İNCE KİMDİR?

CHP Yalova milletvekili Muharrem İnce kimdir, kaç yaşındadır ve aslen nerelidir? Muharrem İnce'nin eşi Ülkü İnce ve çocukları ile siyasi hayatına ilişkin biyografisi; Muharrem İnce 4 Mayıs 1964 Yalova doğumludur. Muharrem İnc

DEVAMI »

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro