eposta yazdır zoom+ zoom-

İYİ Partili Özdağ'dan seçim açıklaması

İYİ Partili Özdağ'dan seçim açıklaması

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Ümit Özdağ, Meral Akşener'in seçim açıklaması sırasındaki canlı yayının kesildiğini ileri sürdü. Özdağ, seçimlerde manipülasyonlar yapıldığını, adil geçmediğini söyledi.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 25-06-2018 06:03 - Güncelleme: 25-06-2018 06:03

İstanbul'daki Beşiktaş İlçe Seçim Kurulu önünde açıklama yapan İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Ümit Özdağ, "Tutanakları alıyorum ama benim inancım bu seçimler ne adil ne de dürüst oldu. Değişik manipülasyonlar gerçekleştirildi" dedi.

İYİ Partili Ümit Özdağ, saat 01:30 sularında Beşiktaş İlçe Seçim Kurulu önüne geldi. Burada bir vatandaşın, “Meral Hanım neden bir açıklama yapmıyor?” sorusu üzerine Özdağ, “Meral Hanım bir açıklama yaptı ama televizyonlar yarıda kesti. Büyük bir sansür devam ediyor yani” ifadelerini kullandı.

“MANİPÜLASYONLAR GERÇEKLEŞTİRİLDİ”

Beşiktaş İlçe Seçim Kurulu’na bilgi almak için geldiğini belirten Özdağ, “İkinci bölgedeki ilçeleri tek tek dolaşıyorum ve arkadaşlardan sonuçları birleştirme tutanakları alıyorum ama benim inancım bu seçimler ne adil oldu ne de dürüst oldu. Değişik manipülasyonlar gerçekleştirildi. Ama şu aşamada bundan daha fazlasını söylemek istemiyorum” dedi.

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN İYİ Partili Özdağ'dan seçim açıklaması haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR3 YORUM
  • Misafir 25 Haziran 2018 08:14 Yok canım demek TV kesti vermedi .hadi sizin agzinizla yandaş medya vermedi kesti peki sizi destekleyen medyada mi kesti yayını

    CEVAP YAZ 0 13

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro