eposta yazdır zoom+ zoom-

HAS Parti seçim startını veriyor

HAS Parti seçim startını veriyor

Halkın Sesi Partisi (HAS Parti) Genel Başkanı Numan Kurtulmuş, 24 Aralık'ta Bursa'da seçim meydanlarına inerek, seçim startını verecek.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 23-12-2010 10:52 - Güncelleme: 23-12-2010 10:52

Saadet Partisi'nden olaylı bir şekilde ayrıldıktan sonra 28 gün gibi kısa bir zamanda partisini kurup, 50'ye yakın ilde örgütlenme çalışmasını tamamlayan HAS Parti'nin Genel Başkanı Numan Kurtulmuş, Haziran ayında yapılması planlanan seçim çalışmalarına başladı.

Kurtulmuş ve arkadaşları yarın Bursa'ya giderek hem il teşkilatının açılışını yapacak, hem de Osman Gazi türbesine giderek dua edip buradan seçim startını verecek.

Kurtulmuş, AA muhabirine yaptığı açıklamada, çok kısa zamanda partileşme çalışmasını tamamladıklarını, yapacakları seçim çalışmaları ile partisinin iktidar olması için çalışmalara başladıklarını söyledi. Geçen hafta içerisinde partili arkadaşlarının Anadolu'da 20 ilde çalışma yaptığını belirten Kurtulmuş, ''Beklentilerimizin çok üstünde, giden arkadaşlarımız fevkalade neşeli ve güzel intibalarla geri döndüler. Bu çalışmalar dolayısıyla gidilen illerde kamuoyu çok ciddi şekilde HAS Parti'ye ilgi gösterdi'' dedi.

Bu hafta sonu seçim çalışmalarına Bursa'dan başlayacaklarını anlatan Kurtulmuş, HAS Parti'nin meydanlarda, çarşılarda, fabrikalarda, üniversitelerde, tarlalarda var olan bir parti olduğunu söyledi. HAS Parti'nin bu nedenle, bu kadar rahat ve kısa zamanda kurulduğunu belirterek, ''Şubat ayı sonuna kadar Türkiye'deki illerimizin tamamını arkadaşlarımızla birlikte dolaşmış olacağız. Bende her hafta 3-4 ilde toplantılara, programlara katılacam. Mart ayından sonra da seçim mitinglerimiz başlayacak'' diye konuştu

PAYLAŞ tw fb gp

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro