eposta yazdır zoom+ zoom-

Gelinim Mutfakta kim elendi 8 Haziran birincisi kim oldu?

Gelinim Mutfakta kim elendi 8 Haziran birincisi kim oldu?

Gelinim Mutfakta'da 8 Haziran cuma günü kimin elendiği belli oldu. 43 puan alan gelin ve kaynana yarışmaya veda etti. Peki gelinim mutfakta birincisi kim oldu bilezikleri bakın kim aldı.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 08-06-2018 12:58 - Güncelleme: 08-06-2018 16:10

Gelinim Mutfakta yarışmasının 4-8 Haziran haftasının finali bugün yapılıyor ve birinci ile kim elendi sorusu yanıt buldu. Geçen hafta Gelinim Mutfakta yarışmasında haftanın birincisi Yurdanur olurken yarışmadan elenen gelin de Cennet olmuştu.

KİM ELENDİ? : Gelinim Mutfakta yarışmasında haftanın son gününde en düşük puanları alan gelinler Özlem ve Yurdanur oldu. Gelinim Mutfakta yarışmasına veda eden yarışmacı ise 43 puan alan Yurdanur oldu. Gelenim Mutfakta'dan elenen kaynana Suna ve gelini Yurdanur 'un yerine pazartesi yeni gelen ve kaynana gelecek.

HAFTANIN BİRİNCİSİ KİM OLDU : Gelinim Mutfakta yarışmasında haftanın birincisi Başak oldu ve 5 bileziği koluna taktı. Başak birinciliği 58 puanla elde etti. Yarışmacı gelin adaylarının puanları şöyleydi:
Başak Kuvel puanı : 58
Hatice Karabulut puanı : 56
Özlem Argün puanı : 55
Yurdanur Yüceöz puanı 43

HATİCE'NİN EŞİ SON BÖLÜMÜN KONUĞU : Gelinim Mutfakta yarışmasında şu anda en uzun süre kalan isim Hatice. Kaynanası Hüsniye Karabulut ile sürekli gerginlik yaşayan Hatice Karabulut kocasının stüdyoya gelmesi ile mutlu oldu.

Gelinim Mutfakta yarışmasının 04 Haziran ve 8 Haziran tarihleri arasındaki haftasında yarışan gelin ve kaynanalar şunlardı: Kaynana Hüsniye Karabulut ve gelini Hatice Karabulut, Kaynana Suna Yüceöz ve gelini Yurdanur Yüceöz, Kaynana Nurten Argün ve gelini Özlem Argün, Kaynana Hanife Kuvel ve gelini Başak Kuvel. Elenen Yundanur ve kaynanasının yerine pazartesi günü yeni gelin kaynana gelecek.

Fatih Ürek'in sunduğu Gelinim Mutfakta yarışması hafta için hergün saat 12.45'te ekrana geliyor. Bir hafta boyunca mutfakta yemek yapan gelinleri kaynanaları puanlıyor. Ancak kaynanalar puan verirken tattıkları yemeklerin kime ait olduğunu bilmiyorlar. Puanlar verildikten sonra isimler açılıyor ve hem gelinler hem kaynanalar için sıkıntılı anlar o dakikalardan sonra başlıyor. Zira gelinler kaynanaları yemeklerini tanıyıp yüksek puan vermediğinde hayli bozuluyorlar.

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Gelinim Mutfakta kim elendi 8 Haziran birincisi kim oldu? haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR5 YORUM
  • arkadaş 09 Haziran 2018 16:07 hatice sen gönüllerde birincisin ordaki herkes kıskanıyor % yarışmayı sen kazanırsın

    CEVAP YAZ 0 1

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro