SON DAKİKA

eposta yazdır zoom+ zoom-

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 93. bölümde Selda bombası

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 93. bölümde Selda bombası

ATV dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz salı akşamı saat 20.00'de 93.yeni bölümü ile izleyici karşısına çıkacak. Hızır Çakırbeyli gelini Selda için Alparslan'a talimat veriyor. İşte Eşkiya dizisinin son bölümünde yaşanacaklar.

PAYLAŞ tw fb
Eklenme Tarihi: 06-03-2018 09:02 - Güncelleme: 06-03-2018 09:02

Başrollerinde Oktay Kaynarca ve Deniz Çakır gibi isimlerin yer aldığı ATV dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, her şeyin artık daha karanlık bir hale büründüğü bir yöne doğru sürükleniyor. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 93.yeni bölümde Çakırbeylileri ortak hareket halinde göreceğiz. Peki Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 93.yeni bölümde neler olacak. Hadi gelin Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 93.yeni bölüm özetine bir bakalım. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 93.yeni bölüm salı akşamı saat 20.00'de ATV'de...

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 93.YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK; "Bu gece orayı basıyoruz!" Hızır ve Ünal Kaplan, ortak düşmanları ortaya çıkarmak amacıyla çıktıkları yolda çok önemli bir isim olan Güneş'e vararak büyük bir başarı elde etmişlerdir. Bu yolda onlara ayak bağı olan herkesin sırayla yok edilmesinin zamanı gelmiştir. Bunlardan en önemlisi, aileye sızarak Çakırbeylileri içerden bitirme görevini üstlenen Selda'dır.

Hızır'ın planlarından biri de el koydukları tırın içine saklanan Alparslan sayesinde Güneş'in mekanını belirleyip baskın yapmaktır. Tırın götürüldüğü yerin bir depodan daha fazlası olduğunu öğrenen Çakırbeyliler, ulaştıkları bu önemli bilgiyle vakit kaybetmeden harekete geçerler. Öncesinde, evde konuşulanlardan herkesin Şahin Ağa'nın mekanında toplanacağı bilgisini edinen Selda, bu bilgiyi Ekrem'le paylaşmakta geç kalmaz. Her iki tarafın da karşılıklı kuracağı pusular yüzünden yaşanacak yeni kayıplar kaçınılmaz olacaktır.


 
 
 

PAYLAŞ tw fb

YORUM YAZIN Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 93. bölümde Selda bombası haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR0 YORUM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro