eposta yazdır zoom+ zoom-

DSP liderinden Bahçeli'ye kaset desteği

DSP liderinden Bahçeli'ye kaset desteği

DSP Genel Başkanı Masum Türker, kaset skandalları ardından zor günler geçiren MHP lideri Devlet Bahçeli'ye de destek verdi.

PAYLAŞ tw fb
Eklenme Tarihi: 20-05-2011 16:50 - Güncelleme: 19-10-2015 21:36

DSP'nin kurucusu merhum Ecevit ile Demirel'in aynı çizgide gösterilmesine tepki gösteren Demokratik Sol Parti (DSP) Genel Başkanı Masum Türker, Bahçeli'ye de destek verdi.

Ankara Polatlı'da konuşan Türker, MHP'deki kaset skandalıyla ilgili konuştu.

DSP Genel Başkanı Masum Türker, MHP'deki kaset olayları ile ilgili MHP lideri Devlet Bahçeli'nin çıkışını desteklediklerini söyledi.

Türker, "Türkiye'yi dizayn etmek isteyenler, Milliyetçi Hareket Partisi'ni zor durumda bırakmak için, her gün bir kaset yayınlıyorlar. Biz ilk kasetin yayınlandığı gün, Sayın Devlet Bahçeli'ye çağrıda bulunduk. Dedik ki, sarı öküzün başını vermeyiniz. Arkadan hep başka öküzlerin başı istenir hikayede. Masal böyledir. Ama ikinci kasette de kendi arkadaşlarının başını yediler. Şimdiki duruşunu da beğeniyoruz. Hayır dediler. Bu Türkiye'yi yönetmek isteyenlere, hayır çıkışını biz Demokratik Sol Parti olarak destekliyoruz” açıklamasında bulundu.

PAYLAŞ tw fb

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro