eposta yazdır zoom+ zoom-

Diriliş Ertuğrul 107.son bölümde neler oldu Ares müslüman oldu Ertuğrul Bey tutuklandı

Diriliş Ertuğrul 107.son bölümde neler oldu Ares müslüman oldu Ertuğrul Bey tutuklandı

Diriliş Ertuğrul, Sen Anlat Karadeniz karşısında kan kaybediyor. Diriliş Ertuğrul 107.son bölümünde elinden geleni yaptı. Hatta Ertuğrul Bey'in baş düşmanı Ares müslüman oldu. Ayrıca Ertuğrul Bey tutuklandı. Peki Diriliş Ertuğrul 107.son bölümde neler oldu? Diriliş Ertuğrul 108.yeni bölüm fragmanı haberimizde.

PAYLAŞ tw fb
Eklenme Tarihi: 22-02-2018 11:42 - Güncelleme: 22-02-2018 11:42

Sen Anlat Karadeniz, başladığıdan beri Total reyting sonuçlarında zirve göremeyen TRT 1'in fenomen dizisi Diriliş Ertuğrul 107.son bölümü ile izleyiciyi ekran başına kilitledi. Her çarşamba akşamı saat 20.00'de TRT 1 ekranlarında yayınlanan Diriliş Ertuğrul, 107.son bölümü ile seyredenleri şoke ettiç Peki Diriliş Ertuğrul 107.son bölümde neler oldu? Neden sosyal medya bu kadar çok konuştu? Diriliş Ertuğrul 107.son bölümün hemen ardından Diriliş Ertuğrul 108.yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Ve görünen o ki Diriliş Ertuğrul, vites arttıracak. Hadi gelin önce Diriliş Ertuğrul 107.son bölümde neler olduğuna bakalım hemen ardından Diriliş Ertuğrul 108.yeni bölüm fragmanını izleyelim...

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 107.SON BÖLÜMDE NELER OLDU; Ertuğrul, saraya Halime ile birlikte gelmiş, Ares’i getirdiğini kimseye belli etmemişti. Ares’in Emir Saadeddin’le yaptığı işbirliğini sultanın huzurunda itiraf ettirmek isteyen Ertuğrul, huzura çıktığında Ares’i getirtmiş, başta Emir Saadeddin olmak üzere herkes neye uğradığını şaşırmıştı. Emir Saadeddin’le yaptığı işbirliğini sultanın huzurunda bir bir anlatan Ares, Ertuğrul’un bütün iddialarını doğrulamıştı.

Sultan, Ares’in itiraflarından sonra ne yapacak? Emir Saadeddin’e ne ceza verecek? Sultan, Emir Saadeddin’i idam edecek mi? Yoksa Emir Saadeddin kurtulmanın bir yolunu bulabilecek mi?

Ares'in müslüman olduğu sahne geceye damga vurdu.

Ertuğrul’un bundan sonraki hamleleri ne olacak? Sultanın hatunu Mahperi ve Atabeği Altunaba, yaşananlar karşısında Ertuğrul’a ne yapacak? Ertuğrul, saray oyunlarını bertaraf edebilecek mi? Mahperi ve Altunaba’nın taht oyunlarına karşı nasıl mücadele edecek?

Turgut, Ertuğrul’un buyruğuna ve Bamsı’nın ısrarlarına rağmen Çavdar Obası’nı Kayı Obası’na uzak bir yere kurmuştu. Bunu Marya aracılığıyla öğrenen Titan ve Angelos ise iki oba arasındaki yola baskın vermiş, Aslıhan ve Hafsa’yı ele geçirmişlerdi. Haberi duyduktan sonra çılgına dönen Bamsı, Turgut’u suçlamış, ikili arasındaki gerilim artmıştı. Bamsı ve Turgut, Aslıhan ile Hafsa’yı kurtarabilecek mi? Hamile olan Hafsa’ya ne olacak? Bebeğini kaybedecek mi?

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 108.YENİ BÖLÜM FRAGMANI

PAYLAŞ tw fb

YORUM YAZIN Diriliş Ertuğrul 107.son bölümde neler oldu Ares müslüman oldu Ertuğrul Bey tutuklandı haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR0 YORUM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro