eposta yazdır zoom+ zoom-

Celal Kılıçdaroğlu'na AK Parti'den kötü haber

Celal Kılıçdaroğlu'na AK Parti'den kötü haber

Celal Kılıçdaroğlu'na AK Parti'den soğuk duş. AK Parti İzmir İl Başkanı Aydın Şengül, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun kardeşi Celal Kılıçdaroğlu'nun AK Parti'ye üyelik başvurusunu reddettiklerini açıkladı.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 03-05-2018 12:52 - Güncelleme: 03-05-2018 12:52

Celal Kılıçdaroğlu'nun AK Parti'ye üyelik başvurusu reddedildi. AK Parti İzmir İl Başkanı Şengül, "Biz aile içindeki bir anlaşmazlığın siyasete alet edilmesini doğru bulmadığımız için başvurusunu reddetmek durumunda kaldık" dedi.

Şengül, yaptığı yazılı açıklamada, Celal Kılıçdaroğlu'nun AK Parti'ye İzmir'den üye olmak için başvuruda bulunduğunu belirtti.

Gündemi daha önce de sıkça meşgul eden bir konunun artık gündemden çıkması gerektiğini vurgulayan Şengül, şunları kaydetti:

"AİLE ARASINDA YAŞANAN PROBLEM"
"Biz aile içindeki bir anlaşmazlığın siyasete alet edilmesini doğru bulmadığımız için başvurusunu reddetmek durumunda kaldık. Bizler AK Parti olarak, aile arasında yaşanan bir problemin içerisinde olmayacağımız gibi böyle bir konunun siyasete alet edilmesine de kesinlikle karşıyız."

"DOĞRU VE ETİK BULMUYORUZ"
Bu çekişmenin içerisinde olmak istemediklerini, böyle bir şeye de prim vermeyeceklerini bildiren Şengül, "Türkiye'nin ana muhalefet partisinin genel başkanının aile içi sorunlarının gündeme getirilerek siyasi malzeme yapılmaya çalışılmasını doğru ve etik bulmuyoruz. Bizim parti olarak daha önemli gündemlerimiz var." değerlendirmesinde bulundu.

AK Parti Genel Merkezi'ne giden Celal Kılıçdaroğlu'ndan olay sözler

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Celal Kılıçdaroğlu'na AK Parti'den kötü haber haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR1 YORUM
  • Misafir 03 Mayıs 2018 21:29 AKP doğru yaptı. Kılıçdaroğlunun karşısına çıkmazı fena olmazdı :) chp olsaydı erdoğanın muhalif kardeşini aday gösterirdi. Afiş hazırlardı... Abisi dahi oy vermyor :) doğan medyası hergün tv çıkarırdı. Dış ülkelere birlikte giderlerdi... Şikayete.

    CEVAP YAZ 0 0

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro