BIST 114.809
DOLAR 6,86
EURO 7,76
ALTIN 396,96
HABER /  MEDYA

Vatanım Sensin 55. bölüm fragmanı son bölüm ekrana kilitledi

Vatanım Sensin 55. yeni bölüm fragmanı şimdiden merak ediliyor. 10 Mayıs Perşembe akşamı ekrana gelecek Vatanım Sensin dizisinin 55. yeni bölümünde neler olacak? Son bölümüyle büyük ilgi gören Vatanım Sensin 55. yeni bölüm fragmanı İnternethaber'de.

Abone ol

Kanal D'de perşembe akşamları ekrana gelen ve yayınlandığı gün reyting rekorları kıran Vatanım Sensin dizisi, son bölümüyle yine izleyicileri ekrana kilitlemeyi başardı. Herkes şimdiden Vatanım Sensin'in 55. yeni bölüm fragmanını merak etmeye başladı.

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?  Kütahya–Eskişehir mağlubiyetleri milletin kalbine bir bıçak gibi saplanmışken Cevdet ve ailesi bir de Hasibe’yi kaybetmenin acısıyla sarsılmıştır. Cevdet, annesinin son nefesinde verdiği sözü ne pahasına olursa olsun tutmaya kararlıdır. Ancak gözünü karartan Cevdet’in bu amaç uğrunda yapacakları Azize’yi, hatta Yakup’u dahi korkutacaktır.

Azize, Cevdet’in hıncı yüzünden duymaz olduğu yüreğinin sesi olmaya çalışacaktır. Doktor Suat İzmir’e gelir; söyledikleri Hilal’i, ailesi ve hatta Leon’la karşı karşıya getirir. Yıldız'la yaşadıkları sebebiyle Aleksi'nin hedefi haline gelen Yakup ise Vecihi’ye tehlikeli bir görevde eşlik eder. Bu görevin sonunda Yakup’un başına gelecekler sadece onu değil, Cevdet'i ve vazifesini de tehlikeye atacaktır.

VATANIM SENSİN 55. BÖLÜM FRAGMANI

ÖNCEKİ HABERLER
Herkes onu konuşuyor! 47 yaş küçük sevgilisiyle trans evliliği
Cumhurbaşkanı Erdoğan 316 imzayla aday oldu!
Mehmetçik Kut'ül Amare 15. bölüm fragmanı yeni bölümde neler olacak?
Anneler Günü 2018 hangi güne denk geliyor-kaç gün kaldı
Başbakan'ın sesi titredi boğazı düğümlendi
A101 kurbanlık satış fiyatları 2020 karaman koç kaç para?
Yorumlar