eposta yazdır zoom+ zoom-

Bizim Hikaye 21. bölüm 2. fragmanı Filiz'den şoke eden karar

Bizim Hikaye 21. bölüm 2. fragmanı Filiz'den şoke eden karar

FOX Tv'de reyting rekorları kıran Bizim Hikaye dizisinin 21. yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Duruşma esnasından Filiz'e gelen telefon herşeyi altüst etti. Bizim Hikaye 21. yeni bölümde neler olacak? Bizim Hikaye dizisine dair merak edilen her şey İnternethaber'de.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 08-02-2018 10:24 - Güncelleme: 08-02-2018 10:24

Herkesin merakla takip ettiği Bizim Hikaye dizisini 21. yeni bölüm 2. tanıtım videosu yayınladı. Herkes 21. yeni bölümde neler olacak diye merak ederken yayınlanan fragman izleyicilere önemli ipuçları verdi. Filiz, tam boşanacakken annesinin gittiğini öğrendi ve boşanmaktan vazgeçti. İşte merakla beklenen Bizim Hikaye dizisinin 21. yeni bölüm 2. fragmanı...

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Şükran’ın başına gelenler tüm aileyi derinden sarsmıştır. Bu olay aynı zamanda Şükran’ın hayatı boyunca sergilediği dengesiz davranışlarının sebebini de öğrenmelerine vesile olacaktır. Öğrendikleri şey aileyi hem derinden sarsar hem de gelecek için umutlandırır. Acaba Şükran iyileşip eve geri dönebilecek midir? Eve daha yeni dönen annelerini tekrar kaybetme korkusunu yaşayan çocuklar; bir yandan da çocuk yuvasına dönmenin korkusunu hissetmektedirler. Fakat Filiz bunun tekrar yaşanmasına izin vermemekte kararlıdır.

Cemil ise hala sevdiği kadını elinde tutamamanın acısını ve öfkesini yaşamaktadır. Bu öfkeyi çevresindekilerden çıkarmaya başlayan Cemil artık her şeyi geride bırakıp başka bir şehre gidecek midir?

Karısının başına gelenlerden çocukları sorumlu tutan Fikri, bu acıyla kendini yeniden içkiye vermiştir. Durumu her geçen gün ciddileşen Fikri hastalığını daha ne kadar gizleyecektir?

Başına bir dizi talihsiz olay gelen Tufan’ın dengesi, davetsiz bir misafirin gelişi ile yeniden al üst olur. Tufan’ın yıllardır görmediği karısı Ferda gelmiştir ve Tufan’a çok iyi davranmaya başlar. Tufan karısının dönüşünü boşanmak için bir fırsat olarak görürken Tülay, Ferda’nın yüzünü görmeye bile tahammül edememektedir.

Hikmet’in platonik aşkı hem kendisinin hem de Esra’nın başına her geçen gün daha çok bela olmaktadır. Esra kendisinden uzaklaşmasını söylese de Hikmet marketten gitmemekte kararlıdır. Hikmet’in bu ısrarı Muzi’yle olan ilişkisini de etkileyecektir.

Barış ile arasındaki buzları eritmeye başlayan Filiz’in aklı tamamen annesindedir. Barış’ın da desteği ve ilgisiyle ailesini bir arada tutmaya çalışır. Barış ise hayatını düzene sokmaya ve kendi ailesiyle Filiz’le ilgili gelecek planlarını paylaşmaya karar vermiştir. Barış’ın ailesi Filiz’i kabullenecek ve oğullarına destek verecek midir?

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Bizim Hikaye 21. bölüm 2. fragmanı Filiz'den şoke eden karar haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR0 YORUM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro