eposta yazdır zoom+ zoom-

Başbakan Yıldırım: Batı hastalığıyla yüzleşmek zorunda

Başbakan Yıldırım: Batı hastalığıyla yüzleşmek zorunda

Başbakan Binali Yıldırım, ATO Congresium'da düzenlenen "Hz. Peygamber ve Güven Toplumu" temalı Kutlu Doğum Programı'na katıldı.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 18-04-2017 23:48 - Güncelleme: 18-04-2017 23:48

Başbakan Yıldırım, "Maalesef Batı'da eski geleneksel öfke nedeniyle İslam karşıtlığı giderek yükseliyor. Batı kültüründe yerleşmiş bir İslam korkusu var ki Batı bu hastalığıyla mutlaka yüzleşmek zorundadır." dedi.

Yıldırım, burada yaptığı konuşmada, İslam'ın hayat veren, rahmet yüklü mesajlarının kimi çevrelerce şiddet, terör ve vahşetin referansı olarak gösterilmesinin asla kabul edilemeyeceğini belirterek, şunları söyledi:

"Maalesef Batı'da eski geleneksel öfke nedeniyle İslam karşıtlığı giderek yükseliyor. Batı kültüründe yerleşmiş bir İslam korkusu var ki Batı bu hastalığıyla mutlaka yüzleşmek zorundadır."

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Başbakan Yıldırım: Batı hastalığıyla yüzleşmek zorunda haberine yorum yapın

tw gp fb rs yukarıdaki hesaplarınızdan biri ile yorum yapabilirsiniz adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR3 YORUM
  • Misafir 19 Nisan 2017 02:12 o korku Müslüman olmama ragmen bende de var..bütün vahsi saldirilar, katliamlar, bombali eylemler, kelle kesmeler Müslüman olduklarini "iddia" eden gruplar ve elemanlar tarafindan yapiliyor(Isid, Talabani v.s)..Islamofobi bos bir korku degil..Paris,Brüksel, Berlin, Londra, Istanbul, Ankara olaylarini yapanlarin tamami sözde Müslümandi..Müslümanlar özelestiri yapmali bu insanlik düsmanlarini iclerinden temizlemelidir..

    CEVAP YAZ 0 6

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2017 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro