eposta yazdır zoom+ zoom-

Başbakan Binali Yıldırım Ankara'ya geldi

Başbakan Binali Yıldırım Ankara'ya geldi

Başbakan Binali Yıldırım, Vietnam temaslarını tamamlayarak yurda döndü. Yıldırım'ı Esenboğa Havalimanı'nda Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ ve yetkililer karşıladı.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 24-08-2017 20:22 - Güncelleme: 24-08-2017 20:22

Başbakan Binali Yıldırım, Vietnam temaslarını tamamlayarak özel uçak "TUR" ile saat 19.53'te Ankara'ya geldi.

Başbakan Binali Yıldırım'ı, Esenboğa Havalimanı'nda Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ, Başbakanlık Müsteşarı Fuat Oktay, Ankara Valisi Ercan Topaca, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Ankara Emniyet Müdürü Servet Yılmaz ile diğer yetkililer karşıladı.

Yıldırım ile Başbakan Yardımcıları Mehmet Şimşek ve Recep Akdağ, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, AK Parti Grup Başkanvekilleri Mustafa Elitaş ve Mehmet Muş, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Harun Karacan da Ankara'ya geldi.

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Başbakan Binali Yıldırım Ankara'ya geldi haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR0 YORUM
KİMDİR ?
Binali Yıldırım
BİNALİ YILDIRIM KİMDİR?

65. hükümette Başbakan olan Binali Yıldırım kimdir ve aslen nerelidir? Binali Yıldırım'ın özgeçmişi şöyle; 1955 yılında Erzincan Refahiye'de doğdu. İstanbul Teknik Üniversitesi Gemi İnşa ve Deniz Bilimleri Fakül

DEVAMI »

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro