eposta yazdır zoom+ zoom-

Ali Türkşen kimdir eşi kim SAT komandosu Meral Akşener'in partisinde

Ali Türkşen kimdir eşi kim SAT komandosu Meral Akşener'in partisinde

Meral Akşener'in ekim ayının sonlarına doğru resmen duyuracağı yeni partisine sürpriz bir isim katıldı. Eski SAT komandosu olan Ali Türkşen kimdir eşi kim aslen nereli kaç yaşında? Ali Türkşen FETÖ mücadelesi ve tüm detaylar haberimizde.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 10-10-2017 09:46 - Güncelleme: 10-10-2017 09:46

15 Temmuz hain darbe girişimi sonrasında kendisine kumpas kurulan ve haksız yere hapis cezasına çarptırılan eski SAT komandosu Ali Türkşen, Meral Akşener'in partisine katılıyor. Peki Ali Türkşen kimdir evli mi eşi kim?

1965 Mustafakemalpaşa-Bursa doğumlu olan Ali Türkşen, 1987 senesinde Deniz Harp Okulundan Makine Mühendisliği denkliği ile mezun oldu. Türk Silahlı Kuvvetleri bünyesinde 2015 yılına kadar komando olarak görev aldı. Daha sonra kendisine kumpas kurulan Ali Türkşen, hapis cezasına çarptırıldı. Askerliği bırakan Ali Türkşen şimdi siyasete atılıyor ve Meral Akşener'in partisine katılıyor.

YUNANİSTAN KRİZİNDE O DA VARDI

1996 yılında Türkiye ve Yunanistan’ı savaşın eşiğine getiren Kardak Krizi sırasında SAT Komando Tim Komutanı olarak görev aldı. Adaya Türk bayrağı diken Ali Türkşen aynı zamanda ATAK Akademi kurucusu.

Balyoz davası sonrasında tahliye olan Ali Türkşen eşi ve çocuğuyla birlikte.

Aikido’yu bir hayat felsefesi olarak seçen, 2. Dan siyah kuşak sahibi Türkşen, 2001 yılında çıktığı bu yolda kendisiyle, çevresiyle ve evrensel enerjiyle uyum içinde yaşamaya özen gösteriyor.

O isim Meral Akşener’in partisine mi katılıyor?

 

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Ali Türkşen kimdir eşi kim SAT komandosu Meral Akşener'in partisinde haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR0 YORUM
KİMDİR ?
Ali Türkşen
ALİ TÜRKŞEN KİMDİR?

Meral Akşener'in partisine katılacağını açıklamasından sonra gündem olan Ali Türkşen kimdir nereli? Ali Türkşen özel hayatı ve biyografisi. 1965 Mustafakemalpaşa-Bursa doğumlu olan Ali Türkşen, 1987 senesinde Deniz Ha

DEVAMI »

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro