eposta yazdır zoom+ zoom-

Acun Ilıcalı şoke etti! Bırakıyor mu?

''O Ses Türkiye'' programında yoğun bir süreçten geçtiğinin altını çizen Acun Ilıcalı, "Seneye belki Gökhan'a emanet edeceğim buraları" diyerek O Ses Türkiye'yi bırakacağının sinyalini verdi.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 04-12-2017 12:47 - Güncelleme: 04-12-2017 12:47

O Ses Türkiye'nin dün akşam yayınlanan bölümünde Acun Ilıcalı'nın açıklamaları herkesi şaşırttı. O Ses Türkiye jürisi Gökhan'ın "Acun bizi bırakmayı düşünüyor" sözleri üzerine Ilıcalı açıklama yapma gereği duydu.

''SENEYE GÖKHAN'A EMANET EDECEĞİM BURALARI''

Çok yoğun bir programı olduğunu dile getiren Acun lıcalı, "Meksika ve Brezilya'da prodüksiyon yapıyoruz. Türkiye'de 4 gün duruyorum. Dominik'e gidiyorum 24 saat kadar sürüyor. Seneye belki Gökhan'a emanet edeceğim buraları" dedi.

''ACUN'UN OLMADIĞI PROGRAMDA BİZ OLABİLİR MİYİZ''

Bunun üzerine söze giren Gökhan, ''Acun'un olmadığı programda biz olabilir miyiz'' diyerek Acun Ilıcalı'nın programa devam etmesi gerektiğini söyledi.

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Acun Ilıcalı şoke etti! Bırakıyor mu? haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR0 YORUM
KİMDİR ?
Acun Ilıcalı
ACUN ILICALI KİMDİR?

Ali Acun Ilıcalı Edirne doğumlu olsa da aslen Erzurumludur. 29 Mayıs 1969 yılında doğan Acun Ilıcalı'nın eşleri kimdir, ilk karısı ve son eşi Şeyma Subaşı ile çocukları hakkında bilinmeyenler neler? İşte Acun Ilıcalı'nın yaşamından kesitlerle

DEVAMI »

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro