BIST 1.079
DOLAR 7,37
EURO 8,71
ALTIN 461,71
HABER /  YEREL

Zengin Kültürümüzü Ortak Akılla Yaşatıyoruz

Kastamonulular Gecesi’nde konuşan Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, “Tuzla’mızı paylaştığımız gibi biz mekanlarımızı ve bütün imkanlarımızı derneklerle beraber paylaşıyoruz.” dedi.

Abone ol

Kastamonulular Gecesi’nde konuşan Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, “Tuzla’mızı paylaştığımız gibi biz mekanlarımızı ve bütün imkanlarımızı derneklerle beraber paylaşıyoruz.” dedi.
Tuzla’dan Anadolu’ya Yöresel Geceler’de Kastamonulular bir araya geldi. Tuzla Belediyesi Nikah Sarayı ve Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen geceye Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı ile çok sayıda Kastamonulu katıldı. Gecede, Kastamonu yöresi halk oyunları ve yemekleri tanıtıldı. Kastamonulu Şerife Bacı’nın Kurtuluş Savaşı’ndaki mücadelesi, tiyatro ile sahnelendi. Kastamonulular, katkılarından dolayı Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı’ya plaket ve Şerife Bacı tablosu vererek teşekkür etti.
Kastamonu’da geçirdiği günlerde yaşadıklarını paylaşarak teşekkür eden Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, “Tuzla’mızı paylaştığımız gibi biz mekanlarımızı ve bütün imkanlarımızı derneklerle beraber paylaşıyoruz. Birlik ve beraberlik içinde, ortak akılla ve zengin olan mozaiğimiz ve o kültürümüzü Tuzla çatısı altında değerlendiriyoruz. Bütün belediyecilik hizmetlerini insana merkeze koyarak gerçekleştirmeye çalıştık. Tuzla Hemşehri Dernekleri Platformu ve derneklerimizle Tuzla’ya sahip çıkmak için çalıştık” şeklinde konuştu.
Tuzla’dan Anadolu’ya Yöresel Geceler Kastamonulular Gecesi, www.tuzlaweb.tv tarafından canlı yayınlandı.  

ÖNCEKİ HABERLER
Ünlü şarkıcı müzikteki gibi mutfaktada 1 numara!
ABD’de piyasalar günü düşüşle kapadı
Kanada'dan Ukrayna’ya destek
30 mart seçim sonuçları için
O Albay paralel yapıyı öyle bir anlattı ki
Ömer Çomaklı kimdir aslen nereli rektör Ömer Çomaklı ailesi
Yorumlar