Tarih bizi nasıl yazacak?

Acaba yaptıklarımızla tarihin akışını değiştirebilecek miyiz?

BU YAZIYA YAPILAN YORUMLAR 9 Adet Yorum
Misafir

Türkiye’nin son iki karanlık senesinin aydınlatılmasına vesile olabilecek sözler sarfetti. Meğer Son Başbakan’ın hoşuna gitmeyen projelerin başında 15 Temmuz 2016 tarihli darbe teşebbüsü geliyormuş.15 Temmuz hoşa gitmeyen bir proje imiş

Misafir

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın “Allah’ın lütfu” olarak tanımlayıp, “hayırlara vesile oldu” dediği 15 Temmuz.‘İtibardan tasarruf olmaz’ diyerek bin 150 odalı saray yaptıran, örtülü-örtüsüz ödeneklerden sınırsızca para harcayan Erdoğan, 15 Temmuz törenleri için de hayli cömert davrandı.Törenler coşkulu kutlamalara sahne oldu.

Misafir

süper yazmışsın.......nota..

Misafir

tarih sizi yazacak meraklanmayın hemde affetmeden gerçeklerle yazacak...

Erol Baron

Milleti tarif etmek için Fransa, İngiltere ve Almanya gibi üç büyük devlet "Nation" demiş.... Yani "nation" (nasyon) denildiği zaman üçü de millet anlıyor ve üç büyük devlet dini işaret eden ümmetten bahsetmiyor..... Bahsetmemesinin sebebi, din referanslı işaretlerin ülkede kaos çıkaracağı korkusudur.... PETROL zenginliğine rağmen bellerini doğrultamayan orta doğu ülkelerinde ümmet son derece geçerli ve getirisi olduğu gibi götürüsü de çok fazla olan bir terimdir..... Kaldı ki, Kürt, Laz, Çerkez, Boşnak vb. hepsi kardeşimizdir dedikten sonra, hemen ümmetten bahsetmek ise tam bir tutarsızlıktır ve İstiklal marşımızın yazarı Mehmet Akif Ersoy bir Arnavuttur

Misafir

ÜMMET NEDİR Mİ...? SEN KİM SİN DESELER MİLLETTEN ÖCE KİMSİN SENCE...?

türkiye laiktir laik kalacak

laik devlet yapısına ters hareketler yapanları gelecek de iyi hatırlamayacakları kesin

Misafir

Tarih sizi soyle yazacak;Ataturk un disi,tirnagi ile kurdugu Cumhuriyet i ve Modern,cagdas Turk gencligini,Arapliga tercih eden ve bu degerleri yikmak icin elinden geleni yapan bir guruh olarak yazacak!!!!!!!

Erol Baron

Millet tamam da bu ümmet nedir Allah aşkına?.... Peki, RTE'nin ataları Gürcistan'dan veya M.Kemal Yunanistan'dan Türkiye'ye göç etmeselerdi, bugün İstanbul, İzmir, Antalya, Adana, Erzurum vb. TC sınırları içinde kalacaklarından emin misiniz?.... Filistin, Filistin diye ağlayan -ümmetiniz- ağlamaktan başka bir şey yapabiliyor mu?