NATO’daki skandalı deşifre eden Türk subay FETÖ mağduru çıktı

Norveç'teki NATO tatbikatında yaşanan skandalı deşifre eden Türk subayının kumpas mağduru Binbaşı Ebru Nilhan Bozkurt olduğu ortaya çıktı.

BU HABERE YAPILAN YORUMLAR 10 Adet Yorum
kenan

zamanında bu subaylara hain diyenler fetö ile yanyana olanlar utansın...bence hiç de utanmazlar

Misafir

Allah razı olsun senden. Atatürk ve erdoğana yapılan bu hainliği sen deşifre ettin.

k.k.k

Halen daha birileri RTE'nin ABD'nin adamı olacağını düşünecek kadar akılsız ! anlamıyorsunuz, anlamak istemiyorsunuz. Erdoğan o zamanlar güçlenmek için onlarla hareket etmek zorundaydı. Mecburdu. Çünkü Fetö güçlüydü. Dengeye getirdikten sonra ipleri eline almaya başladı. Erdoğan'ın amacı Atatürk'ten sonra 2.ci büyük lider olmak istemesidir. Artık ABD'nin adamı değil, halkın adamı Erdoğan var. Reza'yı kullandı ama mecbur kaldı. Çünkü ekonomik olarak şerefsizce ABD sıkıştırmak istedi hükümeti, Reza gitti. Katar'a dayandık. Mecburdu. Bu kapitalist adilere her türlü oyunbozanlık haktır. Artık herkes aklını başına alsın,analizleri düzgün yapsın. Bu adam boşuna Rusya'ya gitmiyor sürekli.

Misafir

Böyle bir skandalı farketmek padişah yalakalığı mı oluyor? Bu tip aymazların da tarihte örnekleri çok

salhor

İşte bu hassasiyette bir yavrumuz da iftira kurbanı olmuştu. Açın gözünüzü ey devlet yetkilileri! Ey hakim ve savcılarımız, açın gözünüzü! Fetöcü diye hapsettiğiniz çok milliyetçi ve iki taraflı sülâleleri, FETÖCÜLERin hile ve yutturmacalarıyla mahbuslar veya kan ağlıyorlar. Yazık, günah, Fetöcü Allahsızdır; onlar merhamet edip hakikati söylemezler; siz bulacaksınız. Allah aklımı korusun! Ben böyle devletimden nefret mi edecektim Allah'ım?!. 70'imden sonra irtidâda zorluyorlar beni.

vatansever

hoca bozuntusu yalakası seni alçak hain bu hanım tam bir vatanseverdir sen ise tam bir vatanhaini alçak nasıl bu kızımıza dil uzatırsın padişah dediğin insan ise halkın çoğunluğu ile seçimle gelmiş lider alçak gözün kör ama kalbindemi kör

Misafir

her dönem ,padişah yalakaları çıkmıştır.geçimleri bundan olur.bir padişah gider,diğeri gelirse;ona da yalakalıktan geri durmazlar.tarihte örnekleri çok.

Misafir

Hainler atakta ama nafile! Başaramayacaksınız. Sonunuz hüsran.

TC1071TC

balyoz ergenekom yakomoz ayışığı kumpas 17/25 gezi gibi bir çok tezgah kurulurken hükümet malesef seyretti.hatırlayın şehirlerde otobüslerin içine molotof atıp insanları yaktılar.malesef hükümet devlet otoritesini sağlayamamıştı. daha o zaman sert terörle mücadele kanunları ve ohal çıkarılmalıydı..bugün artık herşey çok geç.!!!

Mem

Bir çok kişi feto cu bunlar kimin zamanında böyle büyüdü yoksa feto AKP yi kandırdı mı yazıkkk