Muhalif medyada tık tuzağı

Cumhuriyet, Sözcü, Birgün gibi muhalif medyanın önde gelen aktörleri ve temsilcileri oturunca iktidar yanlısı medyaya sürekli gazetecilik dersi verir, mangalda kül bırakmazlar.

BU YAZIYA YAPILAN YORUMLAR10 Adet Yorum
misafir

Yazınızın içinde geçen bir parağrafınız var ya okuyucu başlığı okuduktan sonra içeriğe bakıp ...... işte o kısım çoookkkk doğru

TIR KAMYONLARI

Dünyada Basın özgürlüğü ve Saray Dikta Rejiminde kapılar arkasında yaptıkları görüşmenin metnini New York Times ele geçirdi. Gazete, Trump ve Putin’in gizli konuşmasını Yayınladı......

Mühendis

Sadece muhalif medya değil hepsi yapıyor. Hepsinin de canı cehenneme!

Misafir

İSLAM’ın, tüm dünyada artık "terör" ile birlikte anılması ve terörü çağrıştırması sizi rahatsız etmiyor mu?Etmiyorsa sorun yok..

Misafir

Bırakın muhalif medyayı suçlamayı yandaş sitelerin zam haberlerini veriş şekline bakın ona göre yazın. Zam ne zamandan beri ayarlama düzenleme oldu?????

Misafir

Sen heralde sözcü ve cumhuriyet adı altındaki küfürbaz, kavgacı, iftiracı, yalancı, utanmaz bir medya olduğunu bilmiyorsun! Tabi onlar özgürlükçü medeni, onlara herşey serbest, onlar sizin adamınız...!

Misafir

chp ve hdp de istanbul Türkçesi ile konuşuyor değilmi ? Kendinizi aklamak için başkalarını öne sürmeniz doğrumu ?

Erol Baron

*** Emrimde benden katbekat daha zeki ve çok diplomalı insan olması beni çok rahatsız eder hatta, istifaya kadar götürürdü dersem kimden bahsettiğim anlaşılır sanıyorum...... Evet, biliyorum ama burası Türkiye diyeceksiniz ve haklısınız...... Türkiye'de DİN ve 19 TV kanalının oy oranlarının %42 olduğunu artık biliyoruz..... Türbandan ise TIK yok.

Misafir123

Bu güzel yazıyı, kendi haber sitenizin yöneticileri ile de paylaşmanızı dilerim.

Okuyun Hatice Hanim

Hatice Hanim hocalariniz yanlisi once kendinizde arayin diye ogretmedi size.Bakin size bir ornek,yazi yazdiginiz sitenin basindaki Suleyman Ozisik in bugun ku yazisini okuyun hic uzaga gitmeyin!Baskalarina saldirmakla birsey basaramiyor insa.Okuyun o yaziyi,daha onceki yazilarinda muhalafete oy veren kitle ettigi bir kufur var ki bayan oldugunuz icin burada yazamiyorum.Sitenizdeki tum yazarlar namus dusmani gibi muhalefete gunluk hakaret ediyor.Ataturk ve muhalif partiler icin oyle fotograflar oyle basliklar seciliyor ki,okur ne diyecegini bilmiyor