Görevdeki subaylara 34 ilde FETÖ operasyonu!

Konya merkezli 34 ilde FETÖ/PDY'ye yönelik soruşturma kapsamında 70 muvazzaf asker hakkında gözaltı kararı çıkarıldı. Deniz Kuvvetleri'nde görevli 70 askere için de gözaltı kararı var.

BU HABERE YAPILAN YORUMLAR 10 Adet Yorum
Misafir

galiba muhsin başkan niye öldürüldüğü başlığa yazılacakken yanlışlıkla buraya yazılmış bir yazı..

Evet

Ergenekonda elde edildigi iddia edilen sahte uydurma belgeleri gibi mi.akp nin askeri kanadinin oluşturulmasi taktikleri olmasin.

MİSAFİR

DİJİTAL BELGE FİLAN YOK ERGENEKON VE PERİNÇEK FİŞLEDİĞİ İNSANLARI İŞİNDEN AŞINDAN EDİYOR...HAİN DEDİĞİN KİŞİLERİN HİÇBİRİNİN 15 TEMMUZDAN HABERİ YOK BİR İZAH ETSİN O GÜN TOPLAM 3 BİN KİŞİ ANCAK DIŞARDA VE ÇOĞU ASKERİ ÖĞRENCİ AMA 20 BİNE YAKIN SUBAY ASTSUBAY ATILDI ORDUDAN NEREDEYDİ BU KİŞİLER O GÜN NEDEN GÖREV ALMADILAR....TSK BİTİRİLDİ, AKP ERGENEKONA TESLİM OLDU

ahmet43

türk silahlı kuvvetlerinden daha organizelermiş ya. şaşırtıcı.

turgay

idam şart artık, hainliğin sınırı yok, ab imiş abd imiş yemişim hepsini, öleceksek bir kere ölelim..

YETER Kİ TEMİZLENSİN!..

GİRMEDİKLERİ DELİK KALMAMIŞ AMA NEREYE KADAR SAKLANACAKLAR.BİZİM ACELEMİZ YOK NASIL OLSA HEPSİ ORTAYA ÇIKARILACAK AMA,HAKLARINI YEDİKLERİ ÇOCUKLARIN ACELESİ VAR.

TACETTİN

KAPIDAN KOVUYORSUN BACADAN GİRİYORLAR ÇEK PİS LEŞ ELLERİNİ GÜZEL ÜLKEMDEN EYYYYYY DİNSİZ FETOOOOO

Devletim

Anlaşilan ordu tam tetikçi yapilamamiş.artik ordu akp askeri kanadi haline getiriliyor.feto bahane akp ordusu şahane.kimin ordu ve diger kurumlarda orgutlendiginin artik deşifre edilme zamani gelmiştir.başka bir operasyonun başlama zamani gelmedimi.

Misafir

EEE PEKİİİ MUHSİN BAŞKAN KAZA GEÇİRDİĞİ GECE TAMDA ALPERENLERİN MUHSİN BAŞKANIN KAZA GEÇİRDİĞİ YERE NOKTA ATIŞI YOLA ÇIKACAK VE 10-15 DAKKADA MUHSİN BAŞKANA ULAŞAKKEN TAAA ANKARAMI İSTANBULMU HATIRLAMIYORUM MUSİN BAŞKANIN YARDIMCISIOLAN TOPÇU SYADLI KİŞİ TV YE ÇIKIP ALPERENLERE YALVAR YAKAR NOLUR GİTMEYİN DİYE YALVARAN KİŞİNİN SİYASİ HAYATI NEREDE DEVAM ETTİ DERSİNİZ....HIII...EVET TAHMİN ETTİNİZ AKP DE DEVAM ETTİ...DELİ SORULAR DELİ SORULAR..ALLAHH ALLAHH ALLAAHHH BUNU YAPANLARIN YANINA KOMADIĞI GİBİ BU DÜNYADA TÜM MİLLETİN HUZURUNDA REZİL RUSVA ETTSİNNN..SOKAĞA ÇIKAMAZ ETSİN FETÖDE OLDUĞU GİBİ...

Misafir

DİKKAT ÇEKEN DETAY;;; DARBE GÜNÜ TAYYİPİ ÖLDÜRMEYE GİDEN EKİP İÇİNDEKİLERE O GECE ATV TELEVİZYONU DEDİKİ İŞTE BU EKİPTEKİ ŞU KİŞİ (İSİM HATIRLAMIYORUM) MUHSİN YAZICIOĞLUNU ÖLDÜRMEYE GİDEN KİŞİDİR DEMİŞTİ.....EEE PEKİ SORARIM TAMDA DARBE GÜNÜ HER ŞEY DAHA YENİ OLAYLAR DEVAM EDERKEN ATV TELEVİZYONU BU BİLGİYİ NEREDEN ALDI ?....HEP MERAK ETMİŞMDİR...YA BU KONUYU DAHA ÖNCE BİLİYORLARDI Kİİİ MADEM BİLİNİYORDU BU KATİL NEDEN ORDUDA DURDURULDU.YADA BİRŞEYLERİ BİLMEK İÇİN O ŞEYLERE ORTAK OLMAK GEREKMEZMİ...GİBİ GİBİ GİBİ DELİ SORULAR VAR .