Erdoğan'dan İmamoğlu'na: Sana borcumuz varmış!

Cumhurbaşkanı Erdoğan ve CHP İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı adayı Ekrem İmamoğlu arasında beklenen görüşme dün gerçekleşti. Peki Erdoğan ve İmamoğlu ne konuştu. Gazeteci Deniz Zeyrek görüşmedeki detayları yazdı.

BU HABERE YAPILAN YORUMLAR 19 Adet Yorum
Misafir

rekabetin olduğu doğrudur Fakat düşmanlık söz konusu değil. Ben bir Rize'li olarak Trabzonlu arkadaşlarım ile her zaman içten ve samimi dostluklar yaşadım. Hainliklerini,kalleşliklerini görmedim. Futbol konusunda bizim ilçelerimiz bile birbiri ile çatışıyor. O saçma bir fanatizm. Kaldı ki; Trabzon Rus işgaline ilk karşı koyan şehirdir. Selam ve dua ile

Zafer

Bozok sen ne demek istiyorsun biraz açarmışım.

Misafir

25 yıl önceki vefayı değil, haksızlığı yad etmişler.

OFLU BABA

bildim bileli rizelilerle trabzonlular arasinda yaman rekabet var ve birbirlerini hic sevmezler

Bozok

Belediye seçimlerinde oy kullanırken kişiye oy verin partiye değil

Bozok

Ankara adayınız özhaseki kayseride dikey mi mimariye önem verdi yaraya mı Kayseride çok katlı yapı çok arttı belediyeler şerefiye parası neden alıyor eski stadın yerine konut yapmak mantıklı mıydı millet bahçesi olması gerekmez mi Kayseri belediyesi kpss ile eleman alırmı alım ne şekilde gerçekleşir kayserinin yerlilerinin köylülere karşı bir üstünlüğü varmıdır belediyeler adil midir halka açık mıdır iş ehline verilir mi

õzgur

Bu adam yani Imamoglu AKP ye gececek.Aha bir yere yazin. Demedi deme oda anladiki CHP (Çakirlarla) le bir yere varilmiyacak.

Misafir

Ben 8yi hatirlixorum Dikey Erdoganin sgzindan cikdi istanbul Belediy3 baskaniyken...

selami

Ekrem İmamoğlu da seçilince,CHP li Vezirhan Belediye Başkanı gibi AK Partiye geçecekmiş sanki öyle duruyor.Du bakalım.

Misafir

Devir değişti. Şimdi CHP manevi değerlere AKP'lilerden daha çok hürmet etmekteler.

Hırsızlara oy yok

Reisi takdir ettim. Çekinmeden yaptığı yanlışı söyleyip helal ettirdi. İmamoğlu da gerekli Türk İslam nezaketini gösterdi.

özgür farkı

bence görüştürülmeseydi.. etkileme/etkilenme fırsatı olmasaydı..

adnan

Bir derin gülümseme geldi birden. Proje derken bu adam beylikdüzüne ne yapmışki istanbula yapacak ??? beylikdüzünde bir tane projesini bulamassınız. varsa yoksa inşaatlarının etrafını güzelleştirmek oldu... anlatabilmişimdir umarım !!!

Muzaffer Demirdağ

Şu tabloya bakar mısınız ? Sn.İmamoğlu'nun olumlu ,güleryüzlü ifadeleri çok hoş. memleket bu huzuru arıyor. ve İmamoğlu ile İstanbul huzuru hakkediyor. Bu seçimde Büyükşehir oyum İmamoğlu'na... CHP'ye değil.

Misafir

dönek kemal gibi olmasın adam olsun kendisi kazanır.

salhor

Bu İmamoğlu ve bilhassa zarif ve insanevlâdı hanımı, alışılagelmiş Cehapeli intibaını yerle bir ettiler. Aferin! Cehape milletin manevi değerlerine hürmet etmeyi öğrenmek zorunda.

Misafir

Bir lider düşünün 25yıl önceki vefayı yad ediyor başka bir lider 25dk 25hakaret 25 lüzumsuz söz

RT

Harikulade.Teşekkürler.

Misafir

Biz adam gibi adamları görmek istiyorum Türkiyede... Bakın ne güzel dialoglar yaşanmış iki medeni insan keyifli bir sohbet etmiş kılıçdaroğlu bundan anlamaz ama... Ağızlarında koca bir küfür asarım keserim atın bunu dışarı vs vs... Diktatör tamda bu demek işte zaten grup toplantılarını izlerseniz neyin ne olduğunu anlarsınız.