Erdoğan'dan Almanya'ya sert tepki

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Almanya'yı teröre çanak tutmakla suçladı.

BU HABERE YAPILAN YORUMLAR 10 Adet Yorum
TASSİVAS

ÖLECEKSEK ADAM GİBİ ÖLELİM DİYORSUN 500 KORUMAYLA GEZİYORSUN. MEKKE DE BİLE. BUMU ADAM GİBİ ÖLMEK ! AMMA SENDEN BAŞKA SOMA DA GÜNEYDOĞUDA ANKARADA İSTANBULDAA HERKES SEBEP OLDUĞUN TERÖR VE SAVAŞ YÜZÜNDEN ÖLMEKTE . KALKIP HALA UTANMADAN ÖLECEKSEK ADAM GİBİ ÖLELİM DİYORSUN ÖL DE GÖRELİM NE KADAR ADAMSIN !!!

nasullah

tabiki allaha kulluk edecegiz şahsa degil allah birdir

Misafir

CAN Dündar: Cumhuriyet Türkiye'nin aydınlanma mücadelesinin son kalelerinden biri, karanlığa karşı verilen savaşımın en önemli mevzisidir. Bunun bilincindeyiz... O kaleyi sonuna kadar savunacağız. Teslim olmayız.

ASSİVAS

ALMANYA VARKEN DÜŞMANI BAŞKA YERDE ARAMANIN ANLAMI YOKTUR, IRKÇI LANET FAŞİST LERDEN NE BEKLİYORSUNUZKİ?

boş laf

1945 yılında almanya yıkılmıştı...yıl 2016 almanyanın ihracaatı bizim ülkenin tam 10 katı...reis konuşur , almanlar zengin olur....

kafasız darbeciler

şu darbecilerde biraz kafa olsaydı istanbuldaki Alman başkolosluğuna da bir iki bomba atarlardı.

Misafir

Sayın cumhurbaşkanının söylediklerinin hepside doğru ve haklıdır.Bunlar o kadar iki yüzlü ki terör sadece bunların canını yaktığı zaman kabul ediyorlar.Başkasının canı yandığında umurlarında değil.Teröristin hakkını savundukları kadar mağdur ve mazlumların hakkını savunsalardı bugün dünya bu halde olmazdı.

Misafir

Hay başınızı yesin 15 temmuz yeter artık

Misafir

çamur at bakalım almanya yanında olsaydı öyle demezdin

Misafir

Madem Alamanlar teröre çanak tutuyor ki bu çok ağır bir iddia,bunu o zaman daha sert gösterelim madem,Alamanyadaki bütün gurbetçileri geri çağıralım,ne bilim almayalım alaman arabalarını,binmeyelim alaman makam araçlarına,almayalım bilumum alaman marka ürünlerini,keselim tüm ihracat ve ithalatı,madem teröre çanak tutuyolar bunları yapıverelim bi zahmet,ama ya pa maz lar,yine esip gürleriz mangaldaki külleri savururuz,yapacağımız ancak bundan ibaret olur.