CHP'li vekil Tanal Türkiye'de yok sandı ama...

Almanya'ya giden CHP'li vekil otobüslerde verilen hizmetleri övdü, "Türkiye'de neden yok" diye eleştiri getirdi. Ancak CHP'li vekilin hesaba katmadığı konu aynı hizmetlerin Türkiye'de de mevcut olduğuydu..

BU HABERE YAPILAN YORUMLAR 49 Adet Yorum
Turgut Şentürk

Bunların nesli tükenmektedir, az sayıda kalmışlardır. Koruma altına alınmaları şart olmuştur.

Misafir

Evet çok doğru, bunlar içimizdeki haymatloslar dır.

SİVASLI

adamın terörist eylemlerine destek den askere polise karşı direnmekden başka bir meziyeti yok chp bunu çokmu aradı merak ediyorum kendi vatanına düşman bilgisiz birisini?

Bu Fakir

Sayın Tanal haklı. Bazı illerimizde bzde de var. Ama yetmez. Bu bir zorunluluk haline getirilmeli ve her belediye uygulamalıdır.

Misafir

500 ila 600 arasını sayamayan senin gibi muhaliflere fazla bile

xtr

Ankara'da da var :) Ya kardeşim ne olur bu milletvekili çıksın ve desinki "hesabımı hacklemişler..." . yoksa bu tweetler rezillik ötesi :)

kurt-ay

chp nin ne kadar milletten ve ülkeden kopuk alakası olmadığının bir diğer kanıtı avrupayı öve öve bitiremezler bunlar batı hayranıdır kendi ülkelerini küçük görmekten dolayı kör olmuş zevatlar.

Misafir

Ğ den haberi olmayan Binali Yıldırım la 360 derecenin nereye tekanul ettiğini bilmeyen Davutoğlunun başbakan olduğu ülkede normaldir.

Misafir

demek istedigi Turkiyede Ana Muhalefet yok olsaydi yapici elestirilerle Milli Muhalefetle Turkiye şu anki konumundan daha ileri olurdu

Ev sahibi

MİSAFİR rumuzuyla yazan kişi. Türkiyede yaşamadığın ve de öncesinde otobüse binmek zorunda kalmadığın için olmasın sakın bu görememe.

mehmet soylu

vekilim Türkiye'de otobüse binmez, Alman halkının arasına karışmayı marifet sanıp, halkla iç içeyim mesajını vermek için tweete sarılır. vekilimin seçmenine Allah akıl izan versin

Asalet

Almanya'da bir otobüs şoförüne sordum. 'Buradaki duraklardaki sistem Türkiye'de neden uygulanamıyor acaba?' 'Aman uygulanmasın' dedi. 'Burada otobüs trafiğe takılsa da geç gelse yolcular bir sorun çıkarmıyor, Türkiye'de bir kaç dakka geç kalsan, şoförü linç etmeye kalkanlar çıkar.' Adam haklı. Hergün görüyoruz. Hem sokaklardan ambulans, itfaye geçemeyecek gibi parkederiz, hem bunlara yollarda yol vermeyiz, hem de geç geldiler diye onları linç ederiz. Sayın Tanal, buna sistem ne yapsın?

yuzikom

CHPliler türkiyede yaşamıyorlar hiçbir zaman yreli ve milli olmadılar ki

horoz

Türkiye de otobüslerde internet bile var ... sanki Almanya da her otobüste varmis gibi bizim buralardaki otobüslerde sarj olanagi yok ama bekleme süresi sistemi var oda sadece büyük ana duraklarda

Misafir

Otobüs ün O sunu bilmez Almanlara yalaklık yapar..

Turgut Şentürk

İyi ki varsınız Tanal, sen varsın Sezgin Tanrıkulu var, Özgür Özel var ama CHP yok. Sizin gibiler var olsun ki CHP yok olsun.

Doğan

Ha bide okul kontejanındanmı gidiyorsunuz oralara birisi bmw beğenir diğeri otobüsü beğenir .

Doğan

Uzaylı görmüş masum köylü diceem var ama köylülerde biliyor malesef bizde olduğunu...

pimice

Eee... alamayanda makam aracına binememiş garibim. Türkiye'de asfaltların analarını ağlatıyorlar. Nerden haberi olsun...

Halil

Türkiyede makam araçlarına binmekten otobüse bineli kaç sene olmuştur kim bilir? Almanya maşalık yapınca durak ve otobüs görmüş ilk defa normaldir helede chp millet vekiliyse mübahtır

Neco

"Avrupa'da durak diye bir şey var, insanlar toplu taşıma araçlarını orada bekliyorlar" da diyebilirdi. Halkın vekilleri(!)

kerem altuntaş

sayın vekil.taa 80 sonrası yıllarda konak-bostanlı arası çalışan izmir belediyesi otobüslerinde(güzel bir sınıf ayrımcılığı örneği olarak)günlük gazeteler bile vardı.Kaldı ki hiç otobüs duraklarında beklememiş olmalısınız ki şimdiki hizmet ve kullanılan teknolojiden haberiniz yok.ya da sırf laf olsun diye almanlara şirin görünmek için bu lafı ettiniz.saygılar.

MİSAFİR

NASIL BİR BASINIMIZ VAR ..PES VALLAHİ PES..HEMEN ATLAMIŞLAR CHP ..Lİ OLDUĞU İÇİN TABİKİ SAYIN TANAL-A EĞER BİR AKP Lİ OLSA İDİ NE YAĞLAR NE YAĞLAR YAZARLARDI ..AYRICA YALANMI SÖYLEMİŞ SAYIN TANAL BEY ..BEN HİÇ GÖRMEDİM VEDE DUYMADAIM ..NE DURAKLARDA NEDE BAŞKA BİR YERDE ..YANİ -OTOBUSÜN NE ZAMAN GELECEĞİ VE HANGİ SAATTE YERE ULAŞACAĞI ..İYİ ATMIŞLAR BENCE..

yasemin

böyle aptalca dusunce bu tiplere yakisirdi.

yasemin

kibirlerinden otobuse binmezler asaletleri bozulur bu saskinlarin.sonra da böyle sacmalarlar.