Binlerce Türk için büyük risk: Sınır dışı tehlikesi!

BBC Türkçe'nin haberinde 'Avusturya’da yaşayan 18 bin 500 Türkiye kökenli göçmenin, sınır dışı edilme tehlikesiyle karşı karşıya olduğu' belirtiliyor.

BU HABERE YAPILAN YORUMLAR 11 Adet Yorum
Ayşenur

Biz de misilleme yaparız, göndeririz Avrupalıları, onların da mal varlıklarına biz el koyarız, dışardakiler de gelir onların varlıklarını bizimkilere veririz, eskiden mübadele deniyormuş, gitsin yahudisi, ermenisi, gelsin bizimkiler..Önemli olan dik duruşumuz..Reis yaşasın bulur çözümünü...demek ki neymiş sürü değilmişiz, biz böyle düşündüğümüz için Reis de böyle düşünüyor... :)

kundemacı

Tüm Avrupa ülkelerinde yaşayan çifte vatandaşlığı olan Türkler sınır dışı edilmeli. Böyle iş mi olur? Adam hem Avusturya vatandaşı, hem Türk vatandaşı yani çifte vatandaşlığı olan bir kişi sadece bir ülkenin vatandaşı olan iki kişi gibi. Avusturya vatandaşı Türkiye' deki seçimler için oy kullanacak olmaz böyle şey. Sınır dışı edilsin çok meraklı ise gelsin burada dursun istediği gibi de oy kullansın.

Misafir

Özgürlükmüş Almanya'ya git sana göstersinler Dünyanın kaç bucak olduğunu.

Misafir

Avusturya vatandaşlığına geçen Türk vatandaşlığından çıkmalı ne bu çifte vatandaşlık? işlerine geldimi Avusturyalı veya Almanız derler gelmedimi Türküz.

Misafir

Emeklilere intibak zamı, ihtiyaç var,

Misafir

haydi bakalım buyursunlar..oralardan nara atmak kolaydı.gelsinler ülkelerine daha ne istiyorlar

misafir

iyi yapıyor almanayda yapsaydı daha iyi olurdu erdoğana oy verdiler gelip erdoğanın diktatörlüğüyle yaşasınlar türkyede rdoğan için oy kulan endin avrupada özgür yaşa yok öyle yağma

Misafir

Her ağzını açışta kin nefret ve hakaret!..Sonuç bu!..............

ülkücü kale

adamlar bize suriyelileri kaktı...bir de işsiz güçsiz türkleri de gönderecekler...o zaman eyyy avrupa deriz...

Misafir

Hele hele. Gelsinler Reisin memleketine.

hataylI

Komşu bölge ülkeleri ve halklarına karşı düşmanca politikalar uygulamanın bir faturası bulunmaktadır.