Abdurrahman Dilipak yazdı FETÖ'cüler yine tarih verdi

Abdurrahman Dilipak bugünkü yazısında FETÖ'cülerin '26 Aralık'ı bekleyin' diye fısıldaştığını iddia etti.

BU HABERE YAPILAN YORUMLAR 27 Adet Yorum
peçete ile istek

benim de onlara tavsiyem "bekledim de gelmedin, hiç mi beni sevmedin" adlı şarkıyı bol bol dinlemeleri...hocalarının sümüklü peçetesine istek yazıp göndersinler :)

a.eren

Dilipakta fetöcülerin cazgırı oldu sanki

evz

İlginç ama bir astroloji sitesinden alıntı; 9. Ev ise Hint Astrolojisinde devlet otoritesinin başını, adalet sitemini, ithalat-ihracatı, dini-muhafazakâr görüşlüleri, akademisyenleri, basın – yayın kuruluşlarını anlatır. Saydığım kesimlere ait kişilerle ilgili 12 Aralık sonrasında, özellikle de Mars’ ın Ketu ile tam kavuşuma geçeceği 26-27 Aralık tarihlerinde, gündeme düşen bomba niteliğinde bir haberle sarsılabiliriz.

misafir

Ismine yazik. Sen Dilipak degil DILIPISSIN. Neden insanlari kandirmaya calisiyorsun surekli hani yuzundeki nur. Nursuz

Belkıs

Gündemi değiştirme çabaları.Dolar savaş halep mavi marmara patlamalar.Millet bıktı sizden artık.Çoğu ses çıkarmıyor çıkaramıyor korkuyor.

halakargazi

Dilipak sen ne ayaksın yaşın geçmiş hala doğruları söylemekten acizsin hala birilerine yalakalık yapıyorsun nasıl müslümansın sen neden zinanın domuz etinin serbest bırakılmasına karşı çıkmadın neden müslüman bir ülkenin tarumar edilmesine ses çıkarmadın neden yahudi ve hıristiyanlarla dost olunmasına ses çıkarmadın neden yahudi üstün cesaret madalyası almış tek türk olan kişiye ses çıkarmasın neden onun yalakalığını yapmaktan geri durmuyorsun.

adem

Dilipak en büyük vatan hainidir,bu ülkeye tek bir hayri dokunmus mudur,verir gazi millete sonra oturur seyreder fitnenin basi.

z.y

2017 yi şimdiden değil 5 sene önceden bilmek kestirmek önemli. Birşey yok diyordun aileden biri diyrdun.

aslı

enişteden mi öğrendiniz?

Misafir

26 SINDA BİRŞEY OLMAZSA NE YAPACAN DİLİPAK NE VERECEN SENİ O GÜNDE BÖYLE DİNLEMEK İSTERİM

YERİMDAR

KİM DAHA ÇOK RTE NI SAVUNUYORSA BİLİN Kİ EN BÜYÜK FETÖCÜ ODUR.!

vatandaş

yav nerden duyuyorsunuz, nerden uyduruyorsunuz. daha öncede böyle üflemeler yaptınız tutmadı. Amaç ohal i sürekli tutmak, algıya devam... koyunların sessizliği

Misafir

fetöcüler tekrar bir hainlik yaparsa bu milletin bu sefer cevabı çok farklı olur

MMM

AMERIKAN KUKLASI KUKLA

Misafir

meczubun ordusu bozguna uğramıştır Allahın izniyle.tedbirli olmakta fayda var

TÜRKİYE DAHA NE BEKLİYOR

TÜRKİYE CUMHURİYETİ DEVLETİ YURT DIŞINDAKİ HAİNLERİN CEZASINI KESMEK İÇİN (İNFAZ) DAHA NE BEKLİYOR.İSRAİL,AMERİKA VE RUSYA DEVLETİNİN ALEYHİNDE ÇALIŞANLARI NEREDE OLURSA OLSUN BULUP YOK EDİYOR.

Misafir

iyiki fetö denen bir çibanınız var, herkes birşeyler üretip medya önünde kahraman olma derdinde. ayağınız kayıp düşse fetö diyeceksiniz

Misafir

Yaygarayi sizler yapiyorsunuz ve Her yaptiginiz yaygaranin arkasindan ulkede ya bomba patliyor ya kanunlar cikariliyor ya ihaleler veya tehditler savuruyorsunuz birakin bu milletin yakasini artik..

FISILTI MUHABİRİ!!!

FISILTILARI NASIL DUYDUN DİLİPAK.FISILTI ÜSTELİK KULAĞA YAĞILIR.AAH AH,YADA VAAH VAH.DİYORUZ SANA.

AH MIŞ

AH YA!HEPSİ CHP NİN SUÇU Dİ Mİ AMA DİLİPAK.OKADAR İKAZ RAPOR DİNLEMEDİ.!!!

Can

Bunlar ancak 26 aralıkta christması kutlar...

kimsesiz1953

hayal ürünü Dilipak senaryosu fetö nün ne niyeti nede mecali böyle bir senaryo üretmesine yeter. tamamen tıpkı 22 kasım gibi uydurma bir senaryodur.

çağa

fetöcüleri ihbar edelim, vatan hainlerini ihbar etmek vatani bir kutsal görevdir.

nokta.

gelecekleri varsa görecekleride var.nokta

mfatih

bu yaygarayı ne hikmetse hep akp liler duyuruyor başka kimseden ses-seda yok,,,ne hikmetse söylentiler hep de akp nin işine yarıyor,ohal bahane ihaleler şahane,ohal de çevre-imar yasalarının ne işi var ohal terör için çıkar akp ohal kararnameleriyle imar yasaları çıkarıyor.