BIST 1.441
DOLAR 8,46
EURO 10,27
ALTIN 501,15
MEDYA

Yeni Hayat 1. bölüm fragmanı

Yeni Hayat dizisi 1. bölümüyle 3 Eylül 2020 Perşembe akşamı Kanal D'de olacak. Yeni Hayat'ın bu hafta yayınlanacak ilk bölümünde neler yaşanacak?

Yeni Hayat 1. bölüm fragmanı yayınlandı. Yeni Hayat'ın ilk bölümünde neler yaşanacak? Yeni Hayat 3 Eylül 2020 Perşembe akşamı Kanal D'de...

Özel Kuvvetlerden ayrılmış Yüzbaşı Adem’in karşısına çıkan bir iş fırsatıyla başlar her şey. Adem’in karısı Nevin ve küçük kızları Ece’yle beraber oluşturduğu mutlu çekirdek aileye yeni bir hayatın kapıları aralanmıştır. Adem'in tek yapması gereken zengin ve güçlü bir iş adamı olan Timur'un genç karısı Yasemin'i korumaktır. Eski bir bordo bereli olan Adem için katıldığı onca tehlikeli operasyondan sonra bu iş neredeyse çocuk oyuncağı gibidir. Nevin ise nihayet rahata erecekleri için mutludur.  Adem'in iş teklifini kabul etmesiyle o ve ailesi, yabancısı oldukları bambaşka bir dünyanın içine adım atarlar.

Bambaşka dünyaların insanları olan ve taban tabana zıt amaçları çatışan Adem ve Yasemin, başlangıçta nefretle yaklaşırlar birbirlerine. Bu nefretin büyük, tutkulu bir aşka dönüşmesi ise asıl kötü sürpriz olur ikisi için. İmkansız bir aşktır bu. Bir araya gelmeleri demek, bir yanda bir yuvayı yıkmak, diğer yanda zalim ve güçlü bir adamın tüm öfkesini üzerilerine çekmek demektir. Ama aşk imkansızlıklarla beslenen bir duygudur. Adem ve Yasemin, tüm uğraşlarına rağmen aşka yenik düşmekten kurtulamazlar. Adem'in karısı Nevin ise kocasını kaybetmemek, ailesini korumak için ne kadar ileri gidebileceğini keşfetmek zorunda kalır. Adem ile Yasemin’in sınavı aşkken, Nevin ile Timur’un sınavı ihanet olur.

Sitene Ekle
ÖNCEKİ VİDEOLAR
Sen Çal Kapımı 8. bölüm fragmanı
Menajerimi Ara 2. bölüm fragmanı
Murat Övüç'ü dövdüler! Zaza Enden, karısına 'o...pu' dediği için Övüç'ü tokatladı
Rusya'da uyuyan kadının ağzından giren yılan ameliyatla çıkarıldı
Yeni eğitim yılı nasıl geçecek? Bakan Selçuk anlattı
Prenses Diana nasıl öldü? İngiliz ajandan korkunç itiraf!
Aydın'da bir 'halk düşmanı'nın korkunç görüntüleri! Yaptıkları akıl alır gibi değil
Karabük'te kocasıyla ilişkisi olduğunu iddia ettiği kadına cadde ortasında saldırdı
Murat Övüç'e Fenerbahçe'nin eski basketbolcusundan tokat!
MasterChef'te şoke eden veda! Gözyaşları sel oldu
Yorumlar