BIST 1.408
DOLAR 8,07
EURO 9,67
ALTIN 460,99
HABER /  MAGAZİN

Yasak Elma Özge Şimşek yine konuştu! Talat Bulut ifşası

Talat Bulut'un taciz ettiği iddia edilen Özge Şimşek'ten yeni açıklama geldi. Yasak Elma dizisindeki Şeval Sam da ona destek vermiş. Talat Bulut arkaya götürüp dudağından öpmüştü.

Abone ol

Yasak Elma dizisinde set asistanı olarak çalışan Özge Şimşek yaptığı Talat Bulut ifşası ile olay yarattı. 19 yaşındaki Özge Şimşek, Talat Bulut'un kravatını düzeltmek istediğinde kendisini odaya götürüp dudaklarından öptüğünü söylemişti.

Taciz iddiasını adliyeye taşımaya hazırlanan Özge Şimşek'ten yeni açıklamalar geldi. Taciz olayının üzerinin kapatılması için baskı gördüğünü söyleyen Özge Şimşek şunları anlatıt;

-“Davacı olmak istiyorum ve elimden geldiğince herkese duyurmak istiyorum ki bir daha kimse böyle bir şey yaşamasın. Ben daha 19 yaşındayım ve birçok yaşıtıma yapılıyor bu. Karşımızdaki insan oyuncu olduğu için bu durumu yaşayanlar korkabiliyor, susabiliyor. Ben de belki hukuki yollardan bir şey elde edemeyeceğim ama en azından her yere duyurduğum için vicdanım rahat olacak ki bir daha kimse böyle bir olay yaşadığında susmayacak.” 

ŞEVVAL SAM DESTEK VERDİ : Dizi oyuncularının ve set çalışanlarının da kendisine destek olduğunu belirten set çalışanı, “Özellikle Eda (Ece) hanımla Şevval (Sam) hanım, Onur (Tuna) bey, Sevda (Erginci) hanım, Gün (Akıncı) bey bana destek olduklarını söylediler zaten. Hem ekip arkadaşlarım hem de bütün oyuncularımız beni destekliyor bu konuda” dedi.

TALAT BULUT NE DEDİ? : Talat Bulut'tan da bugün arka arkaya iki açıklama geldi. Taciz iddialarını reddeden Talat Bulut dava açacağını duyurdu. 

Talat Bulut'tan itiraf gibi açıklama 'Arkaya götürüp yanağından öptüm sonra...'Talat Bulut'tan itiraf gibi açıklama 'Arkaya götürüp yanağından öptüm sonra...'Talat Bulut'tan itiraf gibi açıklama 'Arkaya götürüp yanağından öptüm sonra...'Talat Bulut'tan itiraf gibi açıklama 'Arkaya götürüp yanağından öptüm sonra...'HABERİN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN

YASAK ELMA DİZİSİNİN YAPIMCISI NE DİYOR : Dizinin yapımcısı Fatih Aksoy, şunları söyledi:  “Bugün karşı tarafla, mağdur olduğunu iddia ettiği kişiyle görüşeceğim daha sonra Talat Bulut’la. Bu olaylar tabii ki ağır ithamlar. O yüzden yanlış adım atmak ya da birilerini karalamak istemiyorum. Sonrasında ben yapımcı olarak üzerime ne düşüyorsa onu yapacağım. Bundan sonraki adli yargı süreci olursa nasıl ilerler bilemiyorum.”

Talat Bulut'un eşi kimdir? Taciz ifşasını yapan kızından bile küçük...

ÖNCEKİ HABERLER
Kadir Gecesi 2018 hangi gün Kadir Gecesi faziletleri neler?
Yıldırım: Eşim bana konuşmaları çok uzun tutma millet sıkılıyor diyor!
Ramazan ayı toplam fidye miktarı kaç para?
Dev firma WhatsApp'ı yasakladı
Fehmi Koru'dan AK Parti'ye anket uyarısı!
Vefatının 31.yılında Cahit Zarifoğlu kimdir hayatı eserleri
2018 fitre ve fidyeler ne zaman verilir Diyanet takvimi
Başbakan Yıldırım: Boş vaatlerle yalanla dolanla iş olmaz
Bakan Gül FETÖ davaları için tarih verdi
Türkiye'den Yunanistan'a 8 asker tepkisi! Bunları not ediyoruz
Yorumlar 5 yorum