Yağız Can Konyalı Kimdir?

Bizim Hikaye'de Rahmet karakterine hayat veren Yağız Can Konyalı kimdir nereli kaç yaşında? Yağızcan Konyalı sevgilisi var mı instagram paylaşımlarında neler var? Yağız Can Konyalı ile ilgili tüm detaylar internethaber'de. Yağızcan Konyalı 1991 yılında İstanbul'da dünyaya gelmiştir. Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü mezunu olan genç oyuncu Yağızcan Konyalı, oyunculuk kariyerine 2006 yılında İlk Aşk filmi ile adım atmıştır. 2015 yılında rol aldığı Takım: Mahalle Aşkına filmi sayesinde Altın Portakal Film Festivali Jüri Özel Ödülü'ne layık görülen Yağızcan Konyalı...

Bizim Hikaye'de Rahmet karakterine hayat veren Yağız Can Konyalı kimdir nereli kaç yaşında? Yağızcan Konyalı sevgilisi var mı instagram paylaşımlarında neler var? Yağız Can Konyalı ile ilgili tüm detaylar internethaber'de.

Yağızcan Konyalı 1991 yılında İstanbul'da dünyaya gelmiştir. Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü mezunu olan genç oyuncu Yağızcan Konyalı, oyunculuk kariyerine 2006 yılında İlk Aşk filmi ile adım atmıştır. 2015 yılında rol aldığı Takım: Mahalle Aşkına filmi sayesinde Altın Portakal Film Festivali Jüri Özel Ödülü'ne layık görülen Yağızcan Konyalı, genç yaşına rağmen başarılı oyunculuğu ile kariyerinde hızlı adımlarla yükselen isimler arasındadır. 

YAĞIZCAN KONYALI DİZİLERİ

Yağızcan Konyalı rol aldığı sinema filmlerinin yanı sıra TV dizileri ile de ekran karşısına çıkmıştır. Bir dönem Kanal D ekranında izleyicisi ile buluşan ve yayınlandığı sezonlar boyunca izlenme rekorları kıran Öyle Bir Geçer Zaman ki...dizisinde rol almış olan Konyalı, bu dizide Aydın karakterini canlandırmıştır. 

Fox TV'de ekrana gelmiş olan ve baş rollerde Ezgi Eyüboğlu ile Kaan Yıldırım'ın yer aldığı gençlik dizisi Adı Mutluluk'ta da rol alan Yağızcan Konyalı, bu dizide ise Zeki karakterini canlandırmıştır.

BİZİM HİKAYE RAHMET ROLÜ

2017 sezonun Eylül ayından itibaren Fox TV ekranında yayınlanan ve dünyaca ünlü Shameless dizisinin Türkiye uyarlaması olan Bizim Hikaye dizisi ile ekrana dönen Yağızcan Konyalı, Bizim Hikaye dizisinde Rahmet rolü ile izleyici karşısına çıkmıştır.

Shameless dizisinde uyarlanan Bizim Hikaye dizisinde Yağızcan Konyalı ile birlikte Hazal Kaya, Burak Deniz, Reha Özcan gibi başarılı isimler de rol almıştır.