HABER / GÜNCEL

Vatikan çıkardığı cinleri işe alıp ajan olarak kullanıyor!

Yeni Akit gazetesi yazarı Abdurrahman Dilipak, bugünkü yazısıyla 'yok artık' dedirtti. Dilipak'a göre Vatikan cinleri istihbarat için kullanıyor. Cinlerle ilgilenenler arasında FETÖ'cüler de var!

Yeni Akit gazetesi yazarı Abdurrahman Dilipak, Vatikan’ın cin çıkardığını, çıkarılan cinlerin ise işe aldığını ve istihbaratta kullandığını yazdı.

“L’exorsizm ve Demonizm!” başlıklı yazısında Dilipak, “Biz çağdaş ve modern bir cumhuriyet olduğumuz için öyle L’exorsizm ya da Demonizm gibi hurafelerle ilgilenmeyiz!..” dedi.

“Bu L’exorsizm ya da Demonizm de ne, nereden çıktı bunlar derseniz; L’exorsizm, ‘Cin çıkarma’, Demonizm ise ‘Şeytancılık’, ‘Şeytanlarla mücadele’ anlamına geliyor..” diyen Dilipak yazısına şöyle devam etti:

“Bunlar Vatikan ilahiyatındaki iki önemli ana bilim dalı. Aynı şekilde bu konu ile ilgili Vatikan’ın yasaları ve yönetmelikleri var. Ve bu kurallar bütün Katolik kiliselerinde geçerli ve tabii Vatikan’ın diplomatik misyonları için de bu yasalar bağlayıcı.

Evet, evet, kiliselerde cin çıkarma işi yapılıyor. Çıkarılan cinler yargılanıyor, cezalandırılıyor, hapsediliyor, ya da kilisenin emrine giriyor, yani anlaşıyorlar, ‘kadroya alıyorlar’(!). İstihbaratta kullandıkları da söyleniyor, ya da birilerine musallat etmede de..”

FETÖ'CÜLER DE BU İŞLERLE İLGİLENİYOR

Abdurrahman Dilipak, “Mesela FETÖ’cülerin de bu işlerle ilgilendikleri söyleniyor” diyerek iddialarını şöyle sürdürdü:

“Ezoterik bir savaş yaşanıyor. Kadrolu Mehdi, Mesih talimat bekliyor. Laboratuvarlarda Gog ve Magog’ü üretmeye çalışan ‘bilim adamları’, ‘Gen mühendisleri’ var. Kimine göre Süleyman aleyhisselamın ‘ahid sandığı’ açıldı. Biliyorsunuz zaten Mesih geldi, Mehdi de.. Her ne hikmetse sadece FETÖ değil, mesela Evrenesoğlu da Amerika’da, Kesdizani’ler, Ahmediler, Tahir-ül Kadri’ler hep ABD’den, Batıdan icazetli. L’exersist’ler ve Demonolog’lar iyi çalışıyor, fazla mesai yapıyorlar anlaşılan.”

Yorumlar18 yorum