BIST 1.540
DOLAR 7,40
EURO 9,02
ALTIN 443,45
HABER /  MAGAZİN

Ünlü oyuncu Kemerburgaz'da ormanlık alanda tecavüze uğradı! Anlattıkları kan dondurdu

Ünlü dizi oyuncusu A.T. geçtiğimiz aylarda ormanlık alanda tecavüze uğradı. Yaşadığı dehşet dolu dakikaları anlatan A.T "Beni zorla motosikletine bindirdi, ormanlık alana götürerek tecavüz etti." dedi. Tecavüzcü kurye 22 yıl hapis cezasına çarptırıldı.

Abone ol

Oyuncu A.T., geçtiğimiz aylarda motosikletli kurye Bayram Babakulyyev tarafından zorla ormana götürülerek tecavüze uğramış, yakalanan o sapık 22 yıl hapse mahkum edilmişti. Sabah'ta yer alan habere göre A.T.'nin verdiği dehşet dolu ifadeler ortaya çıktı. Oyuncu, ifadesinde yaşadığı korku dolu anları tek tek anlattı:

"Olay günü saat 03.00 sıralarında taksi ararken, motorlu kurye yanıma gelip 'Buralarda başına bir iş gelir, bin ben seni götüreyim' dedi. Kabul etmeyince kolumdan tutarak beni motosiklete bindirdi. Ben bağırmaya başladım ama kimse yoktu sokakta. Kemerburgaz yoluna girdik.

"Ağzımı, burnumu kapattı"

O sırada beni F. aradı, o anlasın diye 'Kemerburgaz yolunda ne işimiz var' diye bağırarak konuştum. Bana dirseği ile vurmaya ve ensemden tutmaya çalışıyordu. Çevre yoluna sağa doğru girdi, motoru durdurduktan sonra ağzımı, burnumu kapattı ve boğazımı sıktı. Ancak kendisine direnmeye gücüm yetmedi, ben nefes alamadıkça gücüm daha da bitiyordu.

"Bayılmak üzereyken..."

Beni ormanın içine doğru götürdü, direnmeye çalıştıkça şiddetini daha da artırdı. Boğazımı sıktığı ve burnumu kapattığı için bayılmak üzereyken en son gördüğüm onun bana tecavüz ettiği andı. Bilincim açıktı ancak boğazıma bastığı için artık bağıramıyordum, artık ben bağırmayı kesince de elini çekti, bana tecavüz etti.

"Korktuğum için bağırmayı kestim"

Bana 'Sakın bağırma, seni burada öldürürüm, kimse bulamaz' dedi. Ben de korktuğum için bağırmayı kestim. O anahtarı ararken ben F.'ye konum attım. 'Seni ağabeyim yanına götüreceğim, en ufak bir hareketinde seni öldürürüm, orada benimle evleneceksin' dedi.

"Kendimi kamyonun önüne attım"

Korktuğum için 'Tamam' dedim. Tekrar motosiklete bindik. Bir eliyle beni tutuyordu, karşıdan gelen kamyonun farları gözünü alınca elini bırakıp direksiyonu tuttu. Ben kendimi kamyonun önüne attım, o da kaçtı. Bir kamyonu durdurdum. F.'yi aradım, konum gittiği için o da beni arıyormuş. Beni alarak karakola götürdü."

ÖNCEKİ HABERLER
Galatasaray'a üç kötü haber birden
Ebola salgınını keşfeden profesörden uyarı: Kovid-19'dan daha kötü olacak
Cihat Yaycı anlattı! Yunanistan'ın tek amacı Türkiye’yi işgal etmek
Türkiye'de mutasyonlu koronavirüs var ama paniğe gerek yok! Bilim Kurulu üyesi: İki kere önlem alın
Somali'deki saldırıda ölen işçilerin acı haberi Çorum'a ulaştı
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'dan 'Emine' açıklaması! 'Tecavüz yok, Yeter artık'
İzmir'de kaçırıldığını iddia etti oyunu bozuldu! Meğer iş insanı her şeyi kendisi planlamış
Muğla'da elleri kelepçeli, başına poşet geçirilmiş halde ölü bulundu! Alp Kırşan'ın komşusuymuş
KKTC lideri Tatar'dan Anastasiadis'e çağrı: Hayal peşinde koşma
Çin aşısına gönüllü olan Türk doktorda, tek dozda şaşırtan sonuç
Yorumlar 17 yorum